Povezane vesti

Mitrović o sebi i svom životu: Nadam se da vredim više od 50 miliona

Mitrović o sebi i svom životu: Nadam se da vredim više od 50 miliona

Večernje novosti 21.02.2020
Mekši sam od kada imam kćerku, ali sumnjam da ću ikada umeti da izbrojim do 10, u iskrenom razgovoru sa Englezima bio je napadač Fulama. Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović ljubimac je fudbalskih znalaca u Engleskoj. Igrač Fulama interesantan… »
"Ludi Srbin" se transformisao u "Srbina šahistu"! Mitrović pred Englezima otvorio sve karte i šta mislite koju cenu je…

"Ludi Srbin" se transformisao u "Srbina šahistu"! Mitrović pred Englezima otvorio sve karte i šta mislite koju cenu je…

Sportal blic 21.02.2020
Reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović igra sezonu života! U prilog tome idu i borjke - nakon 30 kola Čempionšipa "Mitrogol" je postigao 21 pogodak. U intervjuu za "" napadač "orlova" je rekao da je pronašao svoj mir. Od dečka zapaljivog… »
Mitrović igra šah i otkriva: Ćerka me smekšala, vredim više od 50.000.000£!

Mitrović igra šah i otkriva: Ćerka me smekšala, vredim više od 50.000.000£!

Mondo 21.02.2020
Srpski napadač u opširnom intervjuu govorio o brojnim temama, od porodice, preko fudbala do hobija. Srpski napadač u opširnom intervjuu govorio o brojnim temama, od porodice, preko fudbala do hobija. Aleksandar Mitrović je spreman za povratak u… »
Aleksandar Mitrović za šahovskom tablom: Vredim više od 50.000.000 funti, još ne mogu da izbrojim do deset

Aleksandar Mitrović za šahovskom tablom: Vredim više od 50.000.000 funti, još ne mogu da izbrojim do deset

Mozzart sport 21.02.2020
Kako ga je ćerka promenila i ko ga je nagovorio da pokuša Panenku protiv Crne Gore. Gledajući suvu statistiku prvi napadač reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović igra sezonu života. Posle 30 kola Čempionšipa postigao je 21 gol, jedan više nego… »
Odgovor ‘ludom srbinu’ koga na ostrvu dobro pamte: Mitrović – ‘Vredim više od 50.000.000 funti!’

Odgovor ‘ludom srbinu’ koga na ostrvu dobro pamte: Mitrović – ‘Vredim više od 50.000.000 funti!’

Hot sport 21.02.2020
Srpski golgeter puca od samopouzdanja. Aleksandar Mitrović dao je intervju za poznati engleski list ‘Dejli Mejl’ u kom je novinar spomenuo izjavu Saše Đanija Ćurčića da smatra da napadač Fulama trenutno vredi 50.000.000 funti i da zaslužuje… »

Vesti dana »