Povezane vesti
Hrvatska podigla ogradu na svojoj granici
Sputnik 21.02.2020
Hrvatska je jutros postavila ogradu u blizini Graničnog prelaza Izačić na severozapadu BiH. To je uradila bi ojačala granicu zbog migrantske krize, potvrđeno je sarajevskom portalu Klix.ba iz hrvatskog ministarstva unutrašnjih poslova, prenosi… »
Hrvatska jača ogradu na granici sa BiH
RTV 21.02.2020
SARAJEVO - Republika Hrvatska jutros je postavila ogradu, odnosno pomičnu barijeru u blizini Graničnog prelaza Izačić na severozapadu Bosne i Hercegovine kako bi pojačala granicu zbog migrantske krize, saznaje Klix.ba. Ograda je postavljena na… »
Hrvatska podigla ogradu na svojoj granici
Vesti online 21.02.2020
Hrvatska je jutros postavila ogradu u blizini Graničnog prelaza Izačić na severozapadu BiH. To je uradila da bi ojačala granicu zbog migrantske krize, potvrđeno je sarajevskom portalu Klix.ba iz hrvatskog Ministarstva unutrašnjih poslova. Pomična… »
Hrvatska postavila ogradu na granici s BiH zbog migranata
Politika 21.02.2020
SARAJEVO – Hrvatska je jutros postavila ogradu u blizini Graničnog prelaza Izačić na severozapadu naše zemlje, kako bi ojačala granicu zbog migrantske krize, potvrđeno je sarajevskom portalu Kliks iz hrvatskog ministarstva unutrašnjih poslova… »
Vesti dana »

Sagovornici Danasa o povređenom policajcu: Obmanjivanje javnosti, stvaranje panike i izazivanje nasilja
Danas pre 8 satijoš 1 povezana