Povezane vesti

Savo Milošević potpuno razjaren! "Nikada nisam ni aspirin popio, u stanju sam da ih ubijem!"

Savo Milošević potpuno razjaren! "Nikada nisam ni aspirin popio, u stanju sam da ih ubijem!"

Sportal blic 21.02.2020
U subotu FK Partizan nastavlja takmičenje u Superligi, a rival je TSC. U uvertiri za taj meč, Savo Milošević je poručio da bi prema onima koji varaju u fudbalu bio rigorozniji. I to drastično, barem prema onome što je poručio , šef stručnog… »
Savo o Sitiju: U stanju sam da ubijem onog ko na nečastan način stekne prednost

Savo o Sitiju: U stanju sam da ubijem onog ko na nečastan način stekne prednost

Mozzart sport 21.02.2020
“Opet, ako se i dokaže da je ovo radio, teško da je samo Siti vodio takvu politiku, a da su svi drugi čisti 100 odsto“, kaže Partizanov trener. Rešeta Erling Haland u dresu Borusije iz Dortmunda, vodi se ultrazanimljiva trka za Skudeto, počela… »
Savo o kazni Mančester sitija: "U stanju sam da ubijem prevaranta!"

Savo o kazni Mančester sitija: "U stanju sam da ubijem prevaranta!"

Sportske.net 21.02.2020
Strateg "crno-belih" zalaže se za maksimalne kazne kada su u pitanju nečasne radnje u fudbalu. Proteklih dana bilo je veoma burno u svetskom fudbalu, a vest koja je zauzela sve naslovne strane jeste kazna koju je UEFA dodelila Mančester sitiju. Zbog… »
U stanju sam da ubijem svakog ko vara u fudbalu: Brutalna izjava Sava Miloševića!

U stanju sam da ubijem svakog ko vara u fudbalu: Brutalna izjava Sava Miloševića!

Telegraf 21.02.2020
Trener Partizana ističe da bi bio još rigorozniji kada je u pitanju varanje u fudbalu. Fudbaleri Partizana u subotu nastavljaju prvenstvo, a naredni izazov za izabranike Sava Miloševića je ekipa TSC-a, koja je ove godine jedno od najprijatnijih… »
Savo Milošević: Ja sam surov - ako me neko vara ubio bih ga!

Savo Milošević: Ja sam surov - ako me neko vara ubio bih ga!

Mondo 21.02.2020
Ovako je trener Partizana prokomentarisao odluku UEFA da izbaci Mančester siti iz svojih takmičenja na dve godine, uz novčanu kaznu 30 miliona evra zbog kršenja takozvanog Finansijskog fer-pleja. "Ko se dopinguje, vara - treba da plati. Ja ni aspirin… »

Vesti dana »