Povezane vesti

Crnogorski ministar odgovorio Amfilohiju: Biće mi zadovoljstvo da vratim orden Svetog Save

Crnogorski ministar odgovorio Amfilohiju: Biće mi zadovoljstvo da vratim orden Svetog Save

Sputnik 21.02.2020
Biće mi zadovoljstvo da vratim orden Srpskoj pravoslavnoj crkvi, da mi ga ne moraju oduzimati, posebno kad vidim kome su sve taj orden dali, poručio je ministar odbrane Crne Gore Predrag Bošković. On je, gostujući u Dnevniku TVCG, kazao da ga ne… »
Bošković: Biće mi zadovoljstvo da vratim orden SPC

Bošković: Biće mi zadovoljstvo da vratim orden SPC

RTS 21.02.2020
Ministar odbrane Crne Gore Predrag Bošković rekao je da će mu biti zadovoljstvo da vratim orden Srpskoj pravoslavnoj crkvi, da mu ga ne moraju oduzimati, posebno kada je, kako kaže, video kome su sve taj orden dali. Predrag Bošković je kazao da ga… »
Crnogorski ministar odgovorio Amfilohiju: Biće mi zadovoljstvo da vratim orden SPC

Crnogorski ministar odgovorio Amfilohiju: Biće mi zadovoljstvo da vratim orden SPC

Politika 21.02.2020
PODGORICA – Biće mi zadovoljstvo da vratim orden Srpskoj pravoslavnoj crkvi (SPC), da mi ga ne moraju oduzimati, posebno kad vidim kome su sve taj orden dali, izjavio je danas ministar odbrane Crne Gore Predrag Bošković. On je to rekao u Dnevniku… »
Amfilohije oduzima Orden ministru Boškoviću: Neka se kiti čim hoće, ali ne može se kititi Ordenom Svetog Save, pljujući…

Amfilohije oduzima Orden ministru Boškoviću: Neka se kiti čim hoće, ali ne može se kititi Ordenom Svetog Save, pljujući…

Večernje novosti 21.02.2020
Mitropolit crnogorsko primorski Amfilohije izjavio je večeras u Pljevljima da će Sinod Srspke pravoslavne crkve oduzeti oreden Svetog Save ministru odbrane Predragu Boškoviću. Mitropolit crnogorsko primorski Amfilohije izjavio je večeras u Pljevljima… »

Vesti dana »