Povezane vesti

Dodik o Amerikancima: Nek se okanu pretnji i nek shvate – mi odavde nećemo otići

Dodik o Amerikancima: Nek se okanu pretnji i nek shvate – mi odavde nećemo otići

Vesti online 22.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je reakcija zamenika pomoćnika državnog sekretara SAD za Evropu i Evroaziju Metju Palmera odraz kontinuiteta američke politike u BiH da pretnjama Srbima i otvorenom podrškom Bošnjacima misli… »
Dodik odgovorio Palmeru: Pretnje Srbima su kontinuitet američke politike u BiH

Dodik odgovorio Palmeru: Pretnje Srbima su kontinuitet američke politike u BiH

Politika 22.02.2020
BANjALUKA – Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik je izjavio da je stav zamenika pomoćnika državnog sekretara SAD za Evropu i Evroaziju Metjua Palmera „odraz kontinuiteta američke politike u BiH, koja pretnjama Srbima i otvorenom podrškom… »
"Nek se ozbiljno okanu pretnji i shvate - mi odavde nećemo otići"

"Nek se ozbiljno okanu pretnji i shvate - mi odavde nećemo otići"

Alo 22.02.2020
On je rekao da će Republika Srpska nastaviti da se u miru, svim pravnim i političkim sredstvima, bori za svoja Ustavom zagarantovana prava, bez obzira šta o tome govore pojedini međunarodni zvaničnici. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik… »
Dodik: Niti ćemo otići odavde, niti ćemo kome dati svoj grunt

Dodik: Niti ćemo otići odavde, niti ćemo kome dati svoj grunt

RTS 22.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je reakcija zamenika pomoćnika državnog sekretara SAD za Evropu i Evroaziju Metjua Palmera odraz kontinuiteta američke politike u BiH da pretnjama Srbima i otvorenom podrškom Bošnjacima… »
Pošto se Palmer "obrušio" na njega, Dodik mu odgovorio: "Srbi su navikli na batine, nas to više ne boli"

Pošto se Palmer "obrušio" na njega, Dodik mu odgovorio: "Srbi su navikli na batine, nas to više ne boli"

Večernje novosti 22.02.2020
Milorad Dodik izjavio je da je reakcija zamenika pomoćnika državnog sekretara SAD za Evropu i Evroaziju Metju Palmera odraz kontinuiteta američke politike u BiH. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je reakcija zamenika… »
Dodik odgovorio Palmeru: RS nastavlja da se bori za Ustavom garantovana prava

Dodik odgovorio Palmeru: RS nastavlja da se bori za Ustavom garantovana prava

N1 Info 22.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik je izjavio da je stav zamenika pomoćnika državnog sekretara SAD za Evropu i Evroaziju Metjua Palmera "odraz kontinuiteta američke politike u BiH, koja pretnjama Srbima i otvorenom podrškom Bošnjacima… »
Dodikov odgovor Palmeru: Odavde nećemo otići, niti ćemo kome dati svoj grunt

Dodikov odgovor Palmeru: Odavde nećemo otići, niti ćemo kome dati svoj grunt

Blic 22.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je Srni da je reakcija zamenika pomoćnika državnog sekretara SAD za Evropu i Evroaziju Metju Palmera odraz kontinuiteta američke politike u BiH, koja pretnjama Srbima i otvorenom podrškom… »
Dodik poručio Palmeru: Srbi su navikli na batine, nas to više ne boli

Dodik poručio Palmeru: Srbi su navikli na batine, nas to više ne boli

Sputnik 22.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je reakcija zamenika pomoćnika državnog sekretara SAD za Evropu i Evroaziju Metju Palmera odraz kontinuiteta američke politike u BiH da pretnjama Srbima i otvorenom podrškom Bošnjacima misli… »
Palmer žestoko udario na srpskog lidera: Snosiće posledice!

Palmer žestoko udario na srpskog lidera: Snosiće posledice!

Alo 22.02.2020
Zamenik pomoćnika državnog sekretara SAD za Evropu i Evroaziju Metju Palmer izjavio je da srpski član predsedništva BiH Milorad Dodik predstavlja pretnju koju treba shvatiti veoma ozbiljno. "Mislim da postoje pretnje koje vrlo ozbiljno shvatamo… »
Palmer: Dodik je pretnja koju treba shvatiti ozbiljno

Palmer: Dodik je pretnja koju treba shvatiti ozbiljno

Blic 21.02.2020
Zamenik pomoćnika državnog sekretara SAD za Evropu i Evroaziju izjavio je da srpski član predsedništva BiH Milorad Dodik predstavlja pretnju koju treba shvatiti veoma ozbiljno. - Mislim da postoje pretnje koje vrlo ozbiljno shvatamo. Svakako, to je… »
Palmer udario na Dodika: "Neće mu biti dopušteno da opstane"

Palmer udario na Dodika: "Neće mu biti dopušteno da opstane"

Večernje novosti 21.02.2020
Metju Palmer, zamenik pomoćnika državnog sekretara SAD govorio je za "Glas Amerike" o najnovijoj političkoj krizi u Bosni i Hercegovini. Metju Palmer, zamenik pomoćnika državnog sekretara SAD govorio je za "Glas Amerike" o najnovijoj političkoj… »

Vesti dana »