Povezane vesti

Napadnut Luiđi Lamonika!

Napadnut Luiđi Lamonika!

Sportske.net 22.02.2020
Čuveni italijanski sudija imao horor veče. Legendarni Lamonika je sinoć sudio u "OAKA Areni". Panatinaikos je izgubio od Barselone, a nekolicina navijača je očigledno smatrala da je Italijan kriv. Nekako su došli do informacije kojim taksijem je… »
Atinjani napali sudije u taksiju, Lamonika: Dobro sam

Atinjani napali sudije u taksiju, Lamonika: Dobro sam

N1 Info 22.02.2020
Posle utakmice Panatinaikosa i Barselone navijači atinskog kluba su napali sudije sa tog meča koje su taksijem išle od hale do hotela. Sudije Luiđi Lamonika, Damir Javor i Emin Moulkoč su bili zajedno u taksiju uz Nikosa Picilkasa, kada su ih na putu… »
Evroligaške sudije napadnute u Atini, Lamonika najgore prošao

Evroligaške sudije napadnute u Atini, Lamonika najgore prošao

Sportski žurnal 22.02.2020
- Idiota ima svugde. Dobro sam i spreman sam da radim sledeću utakmicu – rekao je Lamonika. Luiđi Lamonika, Damir Javor i turski arbitar Emin Mogulkoč, koji su u petak veče delili pravdu u Atini, na meču Panatinakos – Barselona, napadnuti su u… »
Lamonika se oglasio nakon napada: "Dobro sam, idiota ima svuda"

Lamonika se oglasio nakon napada: "Dobro sam, idiota ima svuda"

Sportske.net 22.02.2020
Italijanski sudija je sinoć napadnut u Atini. Sudio je meč između Panatinaikosa i Barselone Luiđi Lamonika, ali nije ni slutio šta ga čeka po završetku susreta. Preneli smo danas, on je na putu ka hotelu nakon susreta u "OAKA Areni" napadnut… »
Oglasio se Lamonika: Idiota ima svuda! (foto)

Oglasio se Lamonika: Idiota ima svuda! (foto)

Hot sport 22.02.2020
Poznati evroligaški sudija je poručio da se oseća dobro posle incidenta u Atini. Grčki mediji preneli su informaciju da je legendarni arbitar Luiđi Lamonika sa saradnicima posle meča Panatinaikos-Barselona napadnut usled čega je zadobio povrede… »
"Idiota ima: Svuda!" Lamonika otkrio detalje napada maskiranih huligana na sudije u Atini

"Idiota ima: Svuda!" Lamonika otkrio detalje napada maskiranih huligana na sudije u Atini

Sportal blic 22.02.2020
Nije pruno vremena prošlo otkako je Evropom proputovala vest da su košarkaške sudije napadnute u Atini, a jedan od njih se već oglasio. Huligani su u Atini napali trojicu sudija. U pitanju su , i , koji su sudili meč Panatanaikosa i Barselona u 25… »
Napadnute sudije u Atini, najgore prošao Lamonika

Napadnute sudije u Atini, najgore prošao Lamonika

Mozzart sport 22.02.2020
Huliganski pir posle meča PAO – Barselona. Svega smo se nagledali u grčkoj košarci prethodnih godina. Od divljanja huligana, bakljada u hali, tuča na parketu, do izbacivanja Olimpijakosa iz Prve lige... Ovogaputa Grci su prevršili svaku meru… »
Skandal: Legendarni sudija Luiđi Lamonika napadnut u Atini!

Skandal: Legendarni sudija Luiđi Lamonika napadnut u Atini!

Hot sport 22.02.2020
Pristalice Panatinaikosa su izgleda veoma loše podnele poraz svog tima od Barselone u 25. kolu Evrolige, a krivci su bili arbitri. Posle meča sudije Luiđi Lamonika, Damir javor i Emin Moulkoč krenuli su taksijem iz dovrane ‘OAKA’ ka svom hotelu… »
Huligani napali sudije u Atini, Lamonika završio u bolnici!

Huligani napali sudije u Atini, Lamonika završio u bolnici!

Mondo 22.02.2020
Nepoznati napadači napali su i polomili staklo na taksiju u kojem su bili arbitri koji su sudili meč Panatinaikosa i Barselone u Evroligi, a iskusni italijanski sudija Luiđi Lamonika tom prilikom je povređen. Nepoznati napadači napali su i polomili… »
Napadnute sudije u Atini: Lamonika završio u bolnici, na udaru bio i Javor

Napadnute sudije u Atini: Lamonika završio u bolnici, na udaru bio i Javor

Večernje novosti 22.02.2020
Huligani su u Atini napali trojicu sudija. U pitanju su Luiđi Lamonika, Damir Javor i Emin Mogulkoc, koji su sudili meč Panatanaikosa i Barselona u 25. kolu Evrolige. Huligani su u Atini napali trojicu sudija. U pitanju su Luiđi Lamonika, Damir Javor i… »
Grčki huligani napali sudije u taksiju, Lamonika završio u bolnici, meta bio i Javor!

Grčki huligani napali sudije u taksiju, Lamonika završio u bolnici, meta bio i Javor!

Telegraf 22.02.2020
Skandal u Grčkoj! Posle evroligaške utakmice Panatinaikosa i Barselone, navijači atinskog kluba su napali sudije, koje su taksijem išle od hale do hotela. Sudije Luiđi Lamonika, Damir Javor i Emin Moulkoč su bili zajedno u taksiju uz Nikosa… »

Vesti dana »