Povezane vesti

Kosanović objasnio zbog čega je otišao: Imam nekih poslova kod kuće!

Kosanović objasnio zbog čega je otišao: Imam nekih poslova kod kuće!

Hot sport 23.02.2020
Na iznenađenje mnogih Radnički iz Niša juče je promenio trenera, iako je pobedio Čukarički 2:0, Milorad Kosanović napustio je ‘Čair’. Razlog za odlazak iskusnog stručnjaka je odluka Disciplinske komisije FS Srbije da mu ne smanji tromesečnu… »
Kosanović ostavkom šokirao sve: Sklonio sam se da ne smetam

Kosanović ostavkom šokirao sve: Sklonio sam se da ne smetam

Večernje novosti 23.02.2020
Kako da radim kada ne mogu da budem sa igračima na terenu. Dao sam slobodu Radničkom da vide šta i kako dalje - rekao je Kosanović. TIM sa “Čaira” je definitivno obezbedio učešće u “plej- ofu” i ima šansu za plasman u kvalifikacije za… »
Kosanović: Idem ja, da ne smetam nikome

Kosanović: Idem ja, da ne smetam nikome

Mozzart sport 23.02.2020
Mnoge stvari tu nisu korektne, kaže dosadašnji trener Radničkog. Iznenadila je fudbalsku javnost vest o ostavci Milorada Kosanovića na klupi Radničkog iz Niša. Tim je krenuo solidno u nastavku sezone, savladao Čukarički u minulom kolu (2:0), pre… »
Šokantne vesti sa ''Čaira'', ništa od susreta Kosan - Lalat?!

Šokantne vesti sa ''Čaira'', ništa od susreta Kosan - Lalat?!

Sportske.net 23.02.2020
Potpuno neočekivano! Samo nekoliko sati posle važne pobede niškog Radničkog nad Čukaričkim (2:0), sa ''Čaira'' stiže iznenađujuća informacija - šef struke Milorad Kosanović odlazi sa klupe njihovog tima!? Prema još uvek nezvaničnim… »
Iznenađenje na Čairu: Kosanović napustio Radnički

Iznenađenje na Čairu: Kosanović napustio Radnički

Mozzart sport 23.02.2020
Šansu će dobiti Radoslav Batak. Najave velikih uspeha za proleće, dobar početak sezone sa četiri osvojena boda u dva kola i onda – ostavka. Trener Radničkog iz Niša Milorad Kosanović napustio je klub posle pobede nad Čukaričkim (2:0) u subotu… »

Vesti dana »