Povezane vesti
Novi detalji užasa u Bečeju: Smrt muškarca na groblju nije bila nasilna
Večernje novosti 23.02.2020
Na ulazu u Katoličkog groblje u Bečeju, jutros je pronađeno beživotno telo Ferenca B. (56), a prema prvim rezultatima istrage, kako nezvanično saznajemo, smrt nije bila nasilna. NA ulazu u Katoličkog groblje u Bečeju, jutros je pronađeno beživotno telo… »
Smrt u Bečeju: Ispred ulaza u groblje nađeno telo muškarca!
Kurir 23.02.2020
Ferenc V. (56) iz Bečeja, preminuo je jutros ispred ulaza na Katoličko groblje u Bečeju. Kako saznajemo, on je oko 8.30 pronađen mrtav. - S obzirom da je pao na glavu, posumnjalo se da li je smrt nasilna. Međutim, uzrok smrti je alkoholizam. On je toliko… »
Stravičan prizor u Bečeju: Ispred groblja pronađen leš muškarca
Večernje novosti 23.02.2020
Uviđaj je u toku, a nakon uviđaja sledi obdukcija, pa će biti utvrđen uzrok i sve okolnosti smrti. Ispred ulaza u malo Katoličko groblje u Bečeju oko 8.30 pronađen je mrtav 56-godišnji Ferenc V. sa povredom glave. Uviđaj je u toku, a nakon uviđaja sledi… »
Stravičan prizor u Bečeju: Ispred groblja pronađen leš muškarca
Telegraf 23.02.2020
Istraga je u toku. Ispred ulaza u malo Katoličko groblje u Bečeju jutros oko 8.30 sati pronađen je mrtav 56-godišnji Terenc V. sa povredom glave, prenosi Pink.rs. Uviđaj je u toku, a nakon uviđaja sledi obdukcija, pa će biti utvrđen uzrok i sve okolnosti… »
Vesti dana »
Fon der Lajen i Košta posle sastanka s Vučićem: Želimo da vidimo demokratsku Srbiju u EU
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
Zelenski odbacio aluzije da rat koristi kao izgovor da ostane na vlasti
Danas pre 9 satijoš 1 povezana
Škaljarci ranjeni u pucnjavi u Nikšiću. Sve vrvi od policije: Grad potpuno blokiran
Blic pre 3 satajoš 2 povezane





