Povezane vesti

Ispovest nemanje sa kruzera u Japanu: Ljudi su bili negativni, istraživao sam o tom virusu i shvatio da i nije strašan

Ispovest nemanje sa kruzera u Japanu: Ljudi su bili negativni, istraživao sam o tom virusu i shvatio da i nije strašan

Kurir 23.02.2020
Nemanja M. (26), državljanin Srbije koji je bio deo posade broda „Dajmond princes“ nalazi se već dva dana u karantinu u Rimu, a ukoliko sve bude dobro, u dve nedelje najkasnije trebalo bi da stigne u Srbiju. Napokon sam blizu kuće, blizu Srbije… »
Dačić: Nijedan srpski državljanin nije zaražen korona virusom

Dačić: Nijedan srpski državljanin nije zaražen korona virusom

RTV 23.02.2020
BEOGRAD - Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da do sada nije zabeležen nijedan slučaj da je neki državljanin Srbije zaražen korona virusom. Govoreći o srpskim državljanima na kruzeru "Dajmond princes", koji se nalazi u… »
Za "blic" iz karantina u Italiji: Nemanja Marinković, član posade kruzera: "Na početku je bilo samo straha i panike, otac me…

Za "blic" iz karantina u Italiji: Nemanja Marinković, član posade kruzera: "Na početku je bilo samo straha i panike, otac me…

Blic 23.02.2020
Nemanja Marinković (26), državljanin Srbije koji je bio deo posade broda „Dajmond princes“ nalazi se već dva dana u karantinu u Rimu, a ukoliko sve bude dobro, u dve nedelje najkasnije trebalo bi da stigne u Srbiju. Marinković je na kruzeru radio… »
Još jedna smrt među putnicima kruzera Dajmond princes: Muškarac (80) umro u bolnici od upale pluća

Još jedna smrt među putnicima kruzera Dajmond princes: Muškarac (80) umro u bolnici od upale pluća

Kurir 23.02.2020
Treći putnik kruzera "Dajmond princes" preminuo je od upale pluća, saopštilo je japansko ministarstvo zdravlja. Ministarstvo nije navelo da li se smrt muškarca (80) dovodi u vezu sa koronavirusom. Stariji muškarac je bio smešten u bolnici nakon… »
Treći putnik sa kruzera Dajmond Prinses umro od koronavirusa

Treći putnik sa kruzera Dajmond Prinses umro od koronavirusa

Slobodna Evropa 23.02.2020
Od novog koronavirusa je umro i treći putnik sa broda koji je od 5. februara bio u karantinu u luki Jokohama, u Japanu, saopštilo je u nedelju japansko ministarstvo zdravlja. Kako se navodi, 80-godišnji japanski državljanin, koji je preminuo od… »
Od koronavirusa preminuo još jedan putnik sa kruzera u Japanu

Od koronavirusa preminuo još jedan putnik sa kruzera u Japanu

N1 Info 23.02.2020
Od posledica koronavirusa preminuo je i treći putnik sa broda koji je od 5. februara bio u karantinu u luki Jokohama u Japanu, saopštilo je japansko ministarstvo zdravlja. Kako se navodi, 80-godišnji japanski državljanin, koji je preminuo od… »

Vesti dana »