Povezane vesti

IZuS: Mi smo uklonili berbernicu

IZuS: Mi smo uklonili berbernicu

Radio sto plus 23.02.2020
Medžlis Islamske zajednice Novog Pazara potvrdio je danas da je tokom noći porušila berbernicu Ramiza Dugopoljca u Prvomajskoj ulici. "Nelegalno podignuti objekat na vakufskom zemljištu uklonila je građevinska služba Islamske zajednice", navodi se u… »
DUGOPOLJAC: Životom ću braniti inovinu! ZUKORLIĆ: Otimanje vakufske imovine nema veze sa mnom

DUGOPOLJAC: Životom ću braniti inovinu! ZUKORLIĆ: Otimanje vakufske imovine nema veze sa mnom

IndeksOnline 23.02.2020
NOVI PAZAR – Berbernica u Prvomajskoj ulici u Novom Pazaru, u blizini Arap džamije, srušena je tokom noći, a vlasnik Ramiz Dugopoljac rekao je za lokalni Radio Sto plus da je objekat porušen bagerom, po nalogu, kako tvrdi, čelnika Islamske… »
DUGOPOLJAC: Lokal je moj, sve je na sudu, prijavio sam sve Policiji i sada i pre

DUGOPOLJAC: Lokal je moj, sve je na sudu, prijavio sam sve Policiji i sada i pre

Sandžak haber 23.02.2020
Novi Pazar – Više stotina građana okupilo se danas prvomajskoj ulici na protestu koji je organozovan od strane porodice, Vlasnik lokala Ramiz Dugopoljac kaže da je objekat njegov i da je ovo nelegalan čin. S druge strane saopštenjem se oglasio… »
Aktivisti IZ odlučni – Niko neće moći otuđiti ni jedan pedalj Islamske zajednice

Aktivisti IZ odlučni – Niko neće moći otuđiti ni jedan pedalj Islamske zajednice

Sandžak press 23.02.2020
Aktivisti Mešihata Islamske zajednice danas su dali podršku rukovodstvu IZ-e u procesu vraćanja i privođenja namjeni vakufskih parcela i poslali jasnu poruku da niko neće moći otuđiti ni jedan pedalj Islamske zajednice. Na platou ispred Mešihata… »
TENZIJE U NOVOM PAZARU! Protest podrške Dugopoljcu, Mešihat okuplja svoje pristalice (VIDEO)

TENZIJE U NOVOM PAZARU! Protest podrške Dugopoljcu, Mešihat okuplja svoje pristalice (VIDEO)

IndeksOnline 23.02.2020
NOVI PAZAR – Veliki broj građana Novog Pazara okupio se u znaku protesta podrške Ramizu Dugopoljcu kome je Islamska zajednica porušila lokal. Prvomajska ulica je zatvorena za saobraćaj što je izazvalo velike gužve u gradu. U toku protesta jednoj… »
POLUPANO STAKLO NA PROSTORIJAMA IZUS

POLUPANO STAKLO NA PROSTORIJAMA IZUS

Sandžak haber 23.02.2020
Danas oko 13 časova nepoznato lice kamenicom je razbilo prozore na prostorijama Mešihata Islamske zajednice. Grupa građana je izmanipulisana od strane zlonamjernih pojedinaca iz redova politike, kako Sandžak press nezvanično saznaje za 15 h je… »
Članovi Islamske zajednice se masovno okupili da brane vakuf (Foto)

Članovi Islamske zajednice se masovno okupili da brane vakuf (Foto)

Sandžak press 23.02.2020
Na platou ispred Mešihata Islamske zajednice se okupio veliki broj članova i aktivista nakon što su kamenicom napadnute prostorije i demolirano staklo na jednom od objekata u krugu Mešihata. S druge strane grupa od 20-ak ljudi se okupila u Prvomajskoj… »
Srušena berbernica u Novom Pazaru, vlasnik tvrdi da zna po čijem nalogu: Islamska zajednica priznala

Srušena berbernica u Novom Pazaru, vlasnik tvrdi da zna po čijem nalogu: Islamska zajednica priznala

Telegraf 23.02.2020
Ramiz Dugopoljac, vlasnik lokala, kaže da je lokal porušen oko četiri sata ujutru, a da ga je o tome obavestila policija i pozvala da hitno dođe. U Prvomajskoj ulici u Novom Pazaru pred zoru je porušen lokal - berbernica koja se nalazi tik uz Arap… »
Građevinska služba Islamske zajednice srušila salon u Novom Pazaru

Građevinska služba Islamske zajednice srušila salon u Novom Pazaru

IndeksOnline 23.02.2020
NOVI PAZAR – Iz Medžlisa Islamske zajednice u Srbiji saopštili su da je građevinska služba Islamske zajednice u jutarnjim satima otklonila, kako navode, nelegalno podignuti objekat na vakufskom zemljištu u dvorištu Arap džamije radi izvođenja… »
Islamska zajednica objavila dokaz da se porušeni objekat nalazio na njenom vlasništvu!

Islamska zajednica objavila dokaz da se porušeni objekat nalazio na njenom vlasništvu!

Sandžak press 23.02.2020
Medžlis Islamske zajednice Novi Pazar obavještava javnost da je građevinska služba Islamske zajednice u jutarnjim časovima 23.02.2020. godine otklonila nelegalno podignuti objekat na vakufskom zemljištu u dvorištu Arap džamije radi izvođenja… »
Islamska Zajednica se ponosi : Mi smo uklonili berbernicu

Islamska Zajednica se ponosi : Mi smo uklonili berbernicu

Sandžak haber 23.02.2020
Medžlis Islamske zajednice Novog Pazara (Gradski odbor IZ u Srbiji) potvrdio je danas da je tokom noći porušila berbernicu Ramiza Dugopoljca u Prvomajskoj ulici. Nelegalno podignuti objekat na vakufskom zemljištu uklonila je građevinska služba… »
Iz Medžlisa IZ u Srbiji priznali da su porušili berbernicu. Dugopoljac tvrdi: ”Lokal je moj”! Protesti obe strane u 15…

Iz Medžlisa IZ u Srbiji priznali da su porušili berbernicu. Dugopoljac tvrdi: ”Lokal je moj”! Protesti obe strane u 15…

Sandžak haber 23.02.2020
Iz Medžlisa Islamske zajednice u Srbiji saopštili su da je građevinska služba Islamske zajednice u jutarnjim satima otklonila, kako navode, nelegalno podignuti objekat na vakufskom zemljištu u dvorištu Arap džamije radi izvođenja predviđenih… »

Vesti dana »