Povezane vesti
CRTA: Sporan stav Olivere Zekić da bi mediji ugrozili javni interes izveštavanjem o bojkotu
Danas 24.02.2020
Centar za istraživanje, transparentnost i odgovornost (CRTA) saopštio je danas da tvrdnja članice Saveta REM-a Olivere Zekić da televizije s nacionalnom frekvencijom nemaju obavezu da daju prostor zastupnicima bojkota, može da se tumači kao ugrožavanje… »
CRTA: Tvrdnje Zekić zbunjujuće, mogu se tumačiti kao poziv na pristrasnost
N1 Info 24.02.2020
Centar za istraživanje, transparentnost i odgovornost (CRTA) saopštio je da tvrdnje Olivere Zekić, članice Saveta REM-a, iznesene u njenom intervjuu Večernjim novostima, da televizije s nacionalnom frekvencijom „nemaju obavezu da daju prostor… »
Zekić: Izbori su javni interes, a ne bojkot, napadaju nas jer nemaju politiku
Danas 24.02.2020
Članica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić rekla je, povodom teme zastupljenosti učesnika u predstojećem izbornom postupku, da mediji sa nacionalnom frekvencijom nemaju obavezu da daju prostor i zastupnicima izbornog… »
Zekić: TV s nacionalnom frekvencijom ne moraju da daju prostor onima u bojkotu
N1 Info 24.02.2020
Članica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije Olivera Zekić rekla je, povodom teme zastupljenosti učesnika u predstojećem izbornom postupku, da mediji sa nacionalnom frekvencijom nemaju obavezu da daju prostor i zastupnicima izbornog bojkota i… »
Vesti dana »
Studenti iz Obrenovca stigli u Ub, građani ih dočekali uz baklje (VIDEO)
Insajder pre 1 satjoš 12 povezanih
Novak Đoković ne može bez svoje zvezde: Najbolji svih vremena bodri crveno-bele i daleko od kuće!
Hot sport pre 26 minutajoš 30 povezanih
Advokatska komora Srbije prekida rad na 3 dana zbog “Mrdićevih zakona”
Luftika pre 9 satijoš 15 povezanih
Radar: Hapšenja zbog curenja informacija o SNS fondu Vista Rica, cilj zastrašivanje
Nova ekonomija pre 2 satajoš 38 povezanih



