Povezane vesti

Mina Kostić iskreno o životu i karijeri: Brena joj nudila pomoć, ali da joj da 40.000 maraka, prvi muž joj uzeo imovinu…

Mina Kostić iskreno o životu i karijeri: Brena joj nudila pomoć, ali da joj da 40.000 maraka, prvi muž joj uzeo imovinu…

Večernje novosti 24.02.2020
Pevačica Mina Kostić je devedesetih bila u jeku popularnosti, a nakon što se pre 11 godina porodila i dobila ćerku Anastasiju, povukla se sa scene. Pevačica Mina Kostić je devedesetih bila u jeku popularnosti, a nakon što se pre 11 godina porodila… »
"Brena mi je rekla da donesem 40.000 maraka": Pevačici prvi muž uzeo imovinu, zbog drugog razvoda je dugo patila, a o ovom…

"Brena mi je rekla da donesem 40.000 maraka": Pevačici prvi muž uzeo imovinu, zbog drugog razvoda je dugo patila, a o ovom…

Blic 24.02.2020
Pevačica Mina Kostić progovorila je o braku sa prvim suprugom Tikom, odnosu sa drugim mužem Igorom Kostićem, ali i o jednom događaju iz prošlosti koji je vezan za Lepu Brenu. Mina Kostić pre mnogo godina bila je udata za prvog muža Tiku, koji joj… »
"Lepa Brena mi je nudila pomoć, ali za 40.000 maraka!"

"Lepa Brena mi je nudila pomoć, ali za 40.000 maraka!"

Mondo 24.02.2020
Pevačica se osvrnula na početak karijere. Pevačica se osvrnula na početak karijere. Mina Kostić vratila se na scenu posle dužeg vremena sa pesmom "Čovek moj". Ona je u poslednje vreme počela otvoreno da govori o teškom detinjstvu, kao i da se… »

Vesti dana »