Povezane vesti
Vulin: Jačanje Vojske Srbije garancija mira na Balkanu
RTV 24.02.2020
BEOGRAD - "Jačanje Vojske Srbije garancija je bezbednosti i mira na Balkanu, a zemlje u okruženju trebale bi iskreno da se obraduju našem jačanju, jer kad god je Srbija bila jaka, a Srbi zaštićeni, bez pokušaja da budu odnekud proterani i asimilizovani… »
Vulin: Poruka nabavke “Pancira” je da smo suviše skupi da silom razgovaraju sa nama
Večernje novosti 24.02.2020
Ministar odbrane rekao da je reč o potpuno defanzivnom naoružanju koje ne može da ugrozi bilo koga van granica Srbije. BEOGRAD - Ministar odbrane Aleksandar Vulin izjavio je danas da nabavka PVO sistema Pancir predstavlja poruku "prijateljima i… »
Vulin: Poruka nabavke Pancira je da smo suviše skupi da silom razgovaraju sa nama
Danas 24.02.2020
Ministar odbrane Aleksandar Vulin izjavio je danas da nabavka PVO sistema Pancir predstavlja poruku „prijateljima i neprijateljima“ da je „suviše skupo“ silom razgovarati sa Srbijom. „Pancir je ozbiljno PVO sredstvo i nabavka tog sistema predstavlja… »
Vesti dana »

Zaštitnik građana danas razgovara sa osumnjičenima za napad na Kobre
Radio 021 pre 2 satajoš 42 povezane

Aleksić (NPS) pisao međunarodnoj zajednici, traži da ne žmure na kršenje ljudskih prava u Srbiji
Beta pre 1 satjoš 25 povezanih

JZO privela i italijanskog IT stručnjaka u garažu Vlade: "Tamo je vladala divljačka atmosfera"
Radio 021 pre 3 satajoš 4 povezane

Milivojević (DS): Više javno tužilaštvo u Novom Sadu odmah da sasluša Anu Brnabić
Radio 021 pre 1 satjoš 22 povezane