Povezane vesti
SZO više ne proglašava pandemiju, ostaje uzbuna
RTS 24.02.2020
Svetska zdravstvena organizacija više nema proces za proglašavanje pandemija, ali zbog epidemije virusa Kovid-19 i dalje je na snazi međunarodna uzbuna, saopštio je portparol te organizacije Tarik Jašarević. Jašarević je rekao da je "pandemija" stari… »
Zašto Svetska zdravstvena organizacija nije proglasila pandemiju korona virusa?
Blic 24.02.2020
Svetska zdravstvena organizacija (SZO) više ne koristi kategoruju "pandemija", ali virus korona i dalje predstavlja vanrednu situaciju na međunarodnom nivou, rekao je danas portparol SZO Tarik Jašarević. - SZO nema zvaničnu kategoriju za pandemiju jer… »
Vesti dana »

Ričard Grenel o Kosovu i Metohiji: Ideja o međusobnom priznanju je smešna
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Zborovi građana posetili Vučićevu rezidenciju: Traže raspisivanje izbora, uzvikivali „istraga pa robija“
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

Hiljade demonstranata u Tel Avivu protiv izraelskog plana preuzimanja kontrole nad Gazom
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Nezapamćeno! Turska se prži na rekordnih 50,5 °c: Vrućine i požari prete zemlji u najtoplijem julu u poslednjih 55 godina
Blic pre 8 satijoš 1 povezana

Uhapšena 3 muškarca zbog nedozvoljenog penjanja na Ajfelovu kulu: Jedan skočio padobranom
Blic pre 6 satijoš 1 povezana