Povezane vesti

Džordan se u suzama oprostio od Brajanta: Počivaj u miru mali brate (video)

Džordan se u suzama oprostio od Brajanta: Počivaj u miru mali brate (video)

Politika 25.02.2020
U „Stejpls centru”, domu Los Anđeles Lejkersa, sinoć je održana komemoracija tragično poginulom Kobiju Brajantu i njegovoj ćerki Đijani. Brojni govornici su se prisetili života košarkaške legende, a među njima i najveći u istoriji ove igre… »
„Proslava života” u Stejpls centru

„Proslava života” u Stejpls centru

Politika 25.02.2020
Porodica, prijatelji, kolege i poštovaoci oprostili su se od legendarnog NBA košarkaša Kobija Brajanta i njegove ćerke Đijane (13) i još sedmoro ljudi koji su poginuli u helkopterskoj nesreći, na komemorativnom skupu pod nazivom „Proslava… »
Džordan: Kad je umro Kobi Brajant, umro je i deo mene

Džordan: Kad je umro Kobi Brajant, umro je i deo mene

Danas 24.02.2020
Oproštaj od Kobija Brajanta U Los Anđelesu je danas održana komemoracija legendi svetske košarke i zvezdi NBA lige Kobiju Brajantu, njegovoj ćerki Điani (13) koji su u januaru, sa još sedmoro putnika, poginuli pri padu helikoptera, a dirljivim… »
Majkl Džordan se poklonio Kobiju i plakali smo s njim: Pričao o njihovim razgovorima "u dva ujutru", "raspalio" foru, pa…

Majkl Džordan se poklonio Kobiju i plakali smo s njim: Pričao o njihovim razgovorima "u dva ujutru", "raspalio" foru, pa…

Sportal blic 24.02.2020
Los Anđeles je bar na neko vreme postao centar sveta u ponedeljak, 24. februara. U "Stejples centru" je održana komemoracija Kobiju Brajantu i ćerki Đijani pod nazivom "Proslava života". , supruga i majka tragično stradalih Kobija i Đijane, a zatim… »
Džordan u suzama pričao o Brajantu: Mlađi brate, deo mene je umro sa tobom

Džordan u suzama pričao o Brajantu: Mlađi brate, deo mene je umro sa tobom

Večernje novosti 24.02.2020
Rekao sam supruzi da neću da plačem, jer neću ovo da gledam narednih par godina i da se o ovome priča. Ali, eto šta mi je Kobi uradio - rekao je Majkl. Odmah posle Roba Pelinke pred mikrofon je stao legendarni Majkl Džordan. Čak ni, po mnogima… »
“Zabavite se u raju, dok se jednog dana ponovo ne sretnemo”: Govor Vanese o Kobiju i Điđi rasplakao sve u “Stejpls…

“Zabavite se u raju, dok se jednog dana ponovo ne sretnemo”: Govor Vanese o Kobiju i Điđi rasplakao sve u “Stejpls…

Večernje novosti 24.02.2020
Emotivni govor supruge legendarnog asa naterao suze na oči svima na komemoraciji. “Proslava života”. Pod tim imenom se u “Stejpls centru” održava komemoracija za Kobija Brajanta, njegovu ćerku Đijanu i još sedmoro ljudi koji su preminuli u… »

Vesti dana »