Povezane vesti

"Sram vas bilo!" majka ubice vređala oca ubijenog mladića: Neviđeni skandal na suđenju ubici s Fejsbuka!

"Sram vas bilo!" majka ubice vređala oca ubijenog mladića: Neviđeni skandal na suđenju ubici s Fejsbuka!

Kurir 25.02.2020
Zločin - Neđeljko Đurović, optužen za ubistvo Miloša Mileusnića, kog nikada pre nije video, izjavio je saučešće njegovoj porodici, što je izazvalo burne reakcije. Neđeljko Đurović (30), optužen da je u januaru 2019. u Ulici Dimitrija… »
Šok-detalji sa suđenja Neđeljku za ubistvo studenta Miloša Majka okrivljenom slala poljupce, a onda ustala i tražila reč

Šok-detalji sa suđenja Neđeljku za ubistvo studenta Miloša Majka okrivljenom slala poljupce, a onda ustala i tražila reč

Kurir 25.02.2020
U Palati pravde u Beogradu danas je nastavljeno suđenje Neđeljku Đuroviću za ubistvo studenta Miloša Mileusnića u januaru prošle godine. U sudnici je danas u publici bila i majka optuženog, koja mu je sve vreme slala poljupce, čak i dok je… »
Đurović negira zločin, otac žrtve: Sin mi je ubijen kao pas na pločniku

Đurović negira zločin, otac žrtve: Sin mi je ubijen kao pas na pločniku

Mondo 25.02.2020
Na prvom ročištu Neđeljko Đuroviću (31), optužen da je nasmrt izbo studenta Miloša Mileusnića (24) prošle godine, negirao je krivicu, navodeći da ubijenog nikada nije video. Milošov otac je svojim svedočenjem rasplakao celu sudnicu. Na prvom… »
"Nisam ga poznavao, prvi put sam video njegovu fotografiju u novinama": Osumnjičeni za stravično ubistvo mladića na Zvezdari…

"Nisam ga poznavao, prvi put sam video njegovu fotografiju u novinama": Osumnjičeni za stravično ubistvo mladića na Zvezdari…

Večernje novosti 25.02.2020
On tvrdi da nikakvu izjavu nije dao u policiji i da je prvi put nešto rekao u tužilaštvu a sad u sudu. NEĐELjKO Đurović danas je u Palati pravde izneo odbranu tvrdeći da nije ubio studenta iz Čačka Miloša Mileusnića, kako ga optužnica tereti… »
"Moj sin je rastao s ljubavlju, a ubijen je kao pas na hladnom pločniku ispred zgrade": Otac je stajao oči u oči sa ubicom…

"Moj sin je rastao s ljubavlju, a ubijen je kao pas na hladnom pločniku ispred zgrade": Otac je stajao oči u oči sa ubicom…

Večernje novosti 25.02.2020
U sudnici je prvo Neđeljko izneo odbranu tvrdeći da Miloša nikada ranije nije video, ni poznavao, i da je prvi put njegovu fotografiju video u novinama. U VIŠEM sudu u Beogradu u utorak je počelo suđenje Neđeljku Đuroviću (31) optuženom da je… »
"Grozno je kad gledaš ubicu svog sina" Otac zverski ubijenog studenta: Na njegovom licu nisam video nijednu emociju

"Grozno je kad gledaš ubicu svog sina" Otac zverski ubijenog studenta: Na njegovom licu nisam video nijednu emociju

Press 25.02.2020
- Osećaj je grozan kada vidiš ubicu svoga sina. Vidiš čoveka koji nit je neka sila nit išta. Na njegovom licu nisam video nijednu emociju - kaže Goran, otac ubijenog mladića Miloša Mileusnić, slomljen što iznova zamišlja tu scenu. foto:blic… »

Vesti dana »