Povezane vesti
Džulijana Asanža maltretiraju u zatvoru Advokat tvrdi: 11 puta su ga vezivali lisicama i 2 puta skidali do gole kože
Kurir 25.02.2020
Edvard Ficdžerald, advokat DŽuliajna Asanža, izjavio je danas da su osnivaču Vikiliksa u zatvoru čak 11 puta vezivane lisice, dva puta je pretresan do gole kože i da su mu oduzeti sudski papiri sa prvog dana saslušanja o izručenju Sjedinjenim Američkim… »
Održano prvo ročište u procesu za izručenje Asanža Americi: Advokat tvrdi da je heroj, tužioci da je kriminalac!
Kurir 25.02.2020
Prvo ročište u procesu za izručenje Džulijana Asanža u SAD održano je danas pred sudom u Londonu, a strane su dale dva suprotstavljena portreta osnivača Vikiliksa, predstavljajući ga kao novinara koji se bori za istinu i kao bezobzirnog kriminalca… »
Vesti dana »
Počela mala matura: Završni ispit u Kragujevcu polaže 1.678 osmaka
iKragujevac pre 2 satajoš 80 povezanih
Dramatično: Veliki požar izbio na području Mostara, preti da blokira autoput ka Sarajevu
Telegraf pre 6 satijoš 82 povezane
Neprijatna situacija za Trampa: Stigao na samit G7 u Francuskoj, ali ga Makron nije lično dočekao na aerodromu! (foto/video)
Kurir pre 1 satjoš 36 povezanih
Dve majke dece sa teškoćama u razvoju iz Bečeja započele štrajk glađu
Radio 021 pre 13 satijoš 10 povezanih
Vučić u Tbilisiju: Srbija ostaje posvećena izgradnji partnerstva sa Gruzijom
Beta pre 5 satijoš 30 povezanih

