Povezane vesti
Dodik: Nikada nismo pozivali na rat, narod ne treba da se plaši!
Kurir 25.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad rekao je, u vezi sa o odlukom Ustavnog suda BiH u vezi sa poljoprivrednim zemljištem, da je taj sud još pre 15 godina počeo da osporava sve vezano za Republiku Srpsku. "Krenuli su sa onim najvažnijim, što dira… »
Dodik: Nikada nismo pozivali na rat, narod ne treba da se plaši
Vesti online 25.02.2020
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da je Ustavni sud BiH još pre 15 godina krenuo da osporava sve vezano za Republiku Srpsku. „Krenuli su sa onim najvažnijim, što dira emociju, mentalitet, posvećenost, a to je ukidanje himne, grba… »
Dodik: Nikada nismo pozivali na rat, narod ne treba da se plaši
Večernje novosti 24.02.2020
Drago mi je što su svi politički faktori u Srpskoj, i vlast i opozicija shvatili da se radi o jednom teškom političkom trenutku, naglasio je Dodik. Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je da je Ustavni sud BiH još pre 15 godina krenuo da… »
Vesti dana »
Poznat datum novog toplotnog talasa! Otkrivamo da li Srbiji prete temperature iznad 40 stepeni
Telegraf pre 37 minutajoš 21 povezana
VIDEO "Sačekajmo jutro, možda dođe poziv iz Bele kuće": Hrvatski komentator isprozivao Amerikance, ovu odjavu meča niko neće zaboraviti
Nova pre 7 minutajoš 76 povezanih
Đoković danas oko 17 časova igra protiv Ože-Alijasima u četvrtfinalu Vimbldona
RTV pre 31 minutajoš 26 povezanih
Danas je Ivanjdan, praznik rođenja Svetog Jovana Krstitelja
Glas Zapadne Srbije pre 17 minutajoš 15 povezanih
Hitna pomoć: Jedna osoba teško povređena u sudaru autobusa i dva automobila u Batajnici
Beta pre 1 satjoš 15 povezanih



