Povezane vesti
MOK “seče” u maju: Zbog korona virusa održavanje OI u Tokiju pod upitnikom
Večernje novosti 25.02.2020
U intervjuu Asošiejted presu čelnik MOK Dik Paund nije zvučao uznemireno, ali je iskreno govorio o rizicima sa kojima se suočavaju Olimpijske igre. CEO svet strepi od širenja virusa korona, a sportski svet se pita da li će Olimpijske igre biti održane… »
Olimpijske igre sve neizvesnije: Sledeća tri meseca su ključna za Tokio 2020
Vesti online 25.02.2020
Čelnik Međunarodnog olimpijskog komiteta (MOK) Dik Paund rekao je da će u roku od tri meseca biti odlučeno o održavanju Olimpijskih igara u Tokiju, koje su ugrožene zbog širenja koronavirusa iz Kine. Paund je od 1978. godine u MOK, 13 godina više od… »
Čelnik MOK-a: Imamo tri meseca za odluku o Igrama u Tokiju
Slobodna Evropa 25.02.2020
Čelnik Međunarodnog olimpijskog komiteta (MOK) Dik Paund rekao je danas da će u roku od tri meseca biti odlučeno o održavanju Olimpijskih igara u Tokiju, koje su ugrožene zbog širenja korona virusa iz Kine. U intervjuu Asošiejted presu Paund je rekao da… »
Vesti dana »

Srpska lista posle odluke o promeni ulica u Severnoj Mitrovici: Odluke promenljive kao i ljudi
Danas pre 6 satijoš 1 povezana

"Želim da se sastanem s njim": Tramp otkrio s kojim svetskim liderom će sesti za sto: "Dobro se slažemo"
Blic pre 7 satijoš 1 povezana

"Republika Srpska će doživeti da bude nezavisna od Sarajeva": Dodik: "Predsednik može da ode sa funkcije samo ako podnese ostavku ili bude opozvan"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana