Povezane vesti

"Pre ću dobiti na lotou nego: Novaka!" Urnebesna konferencija Gaela Monfisa pokazala zbog čega je jedan od omiljenih dasa u…

"Pre ću dobiti na lotou nego: Novaka!" Urnebesna konferencija Gaela Monfisa pokazala zbog čega je jedan od omiljenih dasa u…

Sportal blic 25.02.2020
Gael Monfis je poznat kao jedan od najvedrijih i pozitivnijih tenisera na turu, a razgovori sa njim nikada nisu puko odrađivanje posla. Šarm ovog Francuza učinio je da publika gotovo nikada ne navija protiv njega, a on im na to vraća fantastičnim… »
Nadal otvoreno: Pa i Novak bi navijao protiv mene

Nadal otvoreno: Pa i Novak bi navijao protiv mene

Mondo 25.02.2020
Španac priznao da je normalno što je u finalu Australijan Opena navijao za Tima protiv Đokovića, jer je siguran da bi i Srbin isto razmišljao u suprotnoj situaciji. Španac priznao da je normalno što je u finalu Australijan Opena navijao za Tima… »
Nadal ne krije više svoj stav: Pitajte Novaka da li bi više voleo da Tim ili ja osvojimo gren slem?!

Nadal ne krije više svoj stav: Pitajte Novaka da li bi više voleo da Tim ili ja osvojimo gren slem?!

Hot sport 25.02.2020
Rafael Nadal govorio je otvoreno o rivalitetu sa Novakom Đokovićem, evo šta je Španac rekao… ‘Kralj šljake’ je rekao da ima korektan odnos sa Novakom Đokovićem, kao i sa svim ostalim teniserima na turu. – U ovom svetu ponekad živimo sa… »
Nadal: Ne želim da Novak osvoji više Slemova od mene

Nadal: Ne želim da Novak osvoji više Slemova od mene

N1 Info 25.02.2020
Drugi teniser sveta Rafael Nadal priznao je da ne bi želeo da Novak Đoković završi karijeru sa više Gren slem titula od njega. Španski teniser učestvovaće ove nedelje na turniru Akapulku. "Za ovaj turnir me vežu lepe uspomene. Osećam se kao kod… »
Nadal iskren: Neću više da krijem, nije mi drago kada Novak osvoji trofej

Nadal iskren: Neću više da krijem, nije mi drago kada Novak osvoji trofej

Večernje novosti 25.02.2020
U ovom svetu ponekad živimo sa malo licemerja. Ako me pitate da li želim da Novak ima više grend slem pehara od mene, moj odgovor je – ne – kaže španski teniser. Odmah pošto je Novak Đoković osvojio istorijski, osmi, trofej na Australijan… »
"Neću više ovo da: Krijem!" Nadal: Da, tačno je, ne želim da Novak Đoković ikada više osvoji grend slem titulu! Ma…

"Neću više ovo da: Krijem!" Nadal: Da, tačno je, ne želim da Novak Đoković ikada više osvoji grend slem titulu! Ma…

Sportal blic 25.02.2020
Rafael Nadal je rešio da se više ne uzdržava kada priča o Novaku Đokoviću. Upitan u Akapulku kako mu se činilo finale Australijan opena, u kome je ispustio prednost protiv Noleta, on je istakao da je priželjkivao da Austrijanac trijumfuje. I ne… »

Vesti dana »