Povezane vesti

Zvezda ide u Inđiju, Stanković poručuje: Da donesemo tri boda i na miru spremamo derbi

Zvezda ide u Inđiju, Stanković poručuje: Da donesemo tri boda i na miru spremamo derbi

Večernje novosti 25.02.2020
Inđija je korektna ekipa koje ima svoje ciljeve, borbeni su, ali to nas ne zanima. Idemo da odigramo dobru utakmicu, pobedimo – najavio je trener Crvene zvezde. KADA mu se nešto ne sviđa u igri tima, to otvoreno kaže, posle kritika pravi promene… »
Stanković najavio promene u statnih 11 i najavio dva pojačanja

Stanković najavio promene u statnih 11 i najavio dva pojačanja

Vesti online 25.02.2020
Trener Crvene zvezde, Dejan Stanković održao je konferenciju za novinare na Marakani pred meč vanrednog 23. kola koji njegov tim igra protiv Inđije na gostovanju u sredu od 14 časova. Stanković je poručio da su pobede najbolji lek za umor i da je… »
"To me je izvelo iz: Takta!" Dejan Stanković: Objasnio sam igračima da ne treba da im dajem medalje za ono što dobro rade!

"To me je izvelo iz: Takta!" Dejan Stanković: Objasnio sam igračima da ne treba da im dajem medalje za ono što dobro rade!

Sportal blic 25.02.2020
U okviru 23. kola Superlige Srbije, Crvena zvezda će gostovati Inđiji u sredu od 14 časova. Crveno-beli su vezali sedam uzastopnih prvenstvenih trijumfa, a nastavak serije potražiće u meču sa timom koji zauzima 14. mesto na tabeli. Šef stručnog… »
Stanković: Pobede su najbolji lek za umor

Stanković: Pobede su najbolji lek za umor

N1 Info 25.02.2020
Trener fudbalera Crvene zvezde Dejan Stanković najavio je promene u sastavu pred meč sa Inđijom u sredu. U okviru 23. kola Superlige Srbije crveno-beli će gostovati Inđiji u sredu od 14 časova. Ekipa Dejana Stankovića vezala je sedam uzastopnih… »

Vesti dana »