Povezane vesti

U susret baskoniji: Zvezda bez Dragana Šakote ide u Španiju!

U susret baskoniji: Zvezda bez Dragana Šakote ide u Španiju!

Hot sport 25.02.2020
Prvi trener crveno-belih neće putovati na meč 26. kola Evrolige. Dragan Šakota će morati ‘na pauzu’, jer kako je sam poručio, ‘prebačen je na listu povređenih’. – Premestili su me na listu povređenih. Imam upalu spoljnih vena leve noge… »
Istina je, evo ko predvodi Zvezdu u Španiji!

Istina je, evo ko predvodi Zvezdu u Španiji!

Sportske.net 25.02.2020
Crvena zvezda igra sa Baskonijom u četvrtak uveče u Španiji, a tim neće predvoditi Dragan Šakota. Crvena zvezda igra sa Baskonijom u četvrtak uveče u Španiji, a tim neće predvoditi Dragan Šakota. Problem je zdravstvene prirode. "Imam upalu… »
Zvezda bez trenera u Vitoriji: Šakota ostaje u Beogradu, Lukas debituje protiv Baskonije

Zvezda bez trenera u Vitoriji: Šakota ostaje u Beogradu, Lukas debituje protiv Baskonije

Večernje novosti 25.02.2020
Utakmicu u Španiji će voditi Andrija Gavrilović. Neće ovo mnogo uticati na ekipu, zajedno smo pripremali meč - poručio je trener Zvezde. Dragan Šakota neće putovati sa ekipom u Vitoriju na evroligaški meč protiv Baskonije. Razlog za to su… »
Maler za malerom! I trener Zvezde završio na listi povređenih, evo ko će voditi crveno-bele na ključnom gostovanju u…

Maler za malerom! I trener Zvezde završio na listi povređenih, evo ko će voditi crveno-bele na ključnom gostovanju u…

Sportal blic 25.02.2020
Košarkaši Crvene zvezde u četvrtak od 21 čas igraju protiv Baskonije u 26. kolu Evrolige, ali će u Španiji biti lišeni saveta i smernica prvog trenera Dragana Šakote. Strateg će morati da ostane u Beogradu zbog problema sa zdravljem, a detaljno… »
Šakota ostaje u Beogradu, Gavrilović vodi Zvezdu u Španiji

Šakota ostaje u Beogradu, Gavrilović vodi Zvezdu u Španiji

Mozzart sport 25.02.2020
Iskusni strateg zbog problema sa venama nije među putnicima Vitoriju. Crvena zvezda je u Španiju, na megdan Baskoniji (četvrtak, 21.00), putuje bez šefa stručnog štaba Dragana Šakote. Iskusni strateg je "platio dana" čestih putovanja, pa će… »

Vesti dana »