Povezane vesti

Dačić: Ponosan sam što sam prvi ministar u poseti Kini za vreme epidemije

Dačić: Ponosan sam što sam prvi ministar u poseti Kini za vreme epidemije

Politika 26.02.2020
PEKING – Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić preneo je danas šefu kineske diplomatije Vang Jiu da je Srbija solidarna sa Kinom u borbi protiv koronavirusa, kao i spremnost predsednika Srbije Aleksandra Vučića da 15. i 16. aprila učestvuje… »
Dačić doputovao u Kinu, pa poručio: Na muci se poznaju junaci! Vi se niste plašili NATO bombi, mi se ne plašimo virusa!

Dačić doputovao u Kinu, pa poručio: Na muci se poznaju junaci! Vi se niste plašili NATO bombi, mi se ne plašimo virusa!

Kurir 26.02.2020
PEKING - Ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić razgovarao je danas u Kini sa državnim savetnikom i ministrom spoljnih poslova Kine Vang Jiem i istakao da Srbija ima puno poverenje u sposobnost Kine da suzbije koronavirus, saopštilo je… »
Dačić iz Pekinga: Vi se niste plašili NATO bombi, mi se ne bojimo virusa — zato sam tu

Dačić iz Pekinga: Vi se niste plašili NATO bombi, mi se ne bojimo virusa — zato sam tu

Sputnik 26.02.2020
Kina je na braniku odbrane celog sveta u borbi protiv koronavirusa, izjavio je danas ministar spoljnih poslova Ivica Dačić u Pekingu i naglasio da je ponosan što je prvi šef diplomatije koji je posetio Kinu u teškom trenutku za tu zemlju koja se… »
Dačić u Kini: Vi se niste plašili bombi, ni mi se ne plašimo virusa (video)

Dačić u Kini: Vi se niste plašili bombi, ni mi se ne plašimo virusa (video)

Mondo 26.02.2020
Kina je na braniku odbrane celog sveta u borbi protiv koronavirusa, izjavio je danas ministar spoljnih poslova Ivica Dačić u Pekingu i naglasio da je ponosan što je prvi šef diplomatije koji je posetio Kinu u teškom trenutku za tu zemlju. Kina je na… »
Dačić u Pekingu: Kina je na braniku odbrane celog sveta od korona virusa

Dačić u Pekingu: Kina je na braniku odbrane celog sveta od korona virusa

Blic 26.02.2020
Kina je na braniku odbrane celog sveta u borbi protiv koronavirusa, izjavio je danas ministar spoljnih poslova Ivica Dačić u Pekingu, i naglasio da je ponosan što je prvi šef diplomatije koji je posetio Kinu u teškom trenutku za tu zemlju koja se… »
Dačić od danas u poseti Kini

Dačić od danas u poseti Kini

Press 26.02.2020
Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Srbije Ivica Dačić putuje u Kinu, gde će boraviti od danas do 28. februara, na poziv državnog savetnika i ministra spoljnih poslova Kine Vang Jia. Foto:blic Tokom susreta biće razmenjena mišljenja… »

Vesti dana »