Povezane vesti

KIJA OTKRILA s KIM JE BILA INTIMNA SA ESTRADE A NIJE SLOBA! Pevačica je s njim bila u vezi i to 2 godine!

KIJA OTKRILA s KIM JE BILA INTIMNA SA ESTRADE A NIJE SLOBA! Pevačica je s njim bila u vezi i to 2 godine!

Kurir 26.02.2020
Kija Kristina Kockar otkrila je da je bila intimna sa još jednim dečkom sa estrade, a reč je o reperu Ognjenu Kostiću Striki. Naime, Kockareva je bez ustručavanja odgovorila na postavljeno pitanje sa Ognjen Kostić Struka. A budući da nije mogla da… »
Domaćica: Spremala večeru, pa zapalila kuću!

Domaćica: Spremala večeru, pa zapalila kuću!

Mondo 26.02.2020
Pevačica je otkrila detalje ovog nemilog događaja. Pevačica je otkrila detalje ovog nemilog događaja. Kristina Kija Kockar je prilikom igre "Detekcija" u emisiji "Amig show" otkrila da je u mlađim danima jednom pokušavajući da napravi večeru… »
Kockareva umalo zapalila kuću! Šok priznanje Kije Kockar: Bilo je 3 ujutru i uhvatila me je panika!

Kockareva umalo zapalila kuću! Šok priznanje Kije Kockar: Bilo je 3 ujutru i uhvatila me je panika!

Kurir 26.02.2020
Kristina Kija Kockar još je bila u srednjoj školi kada je, kako je objasnila, umalo slučajno zapalila kuću. Tolika ju je panika obuzela da u trenutku nije znala šta će pre. "2007 - 2008, ja došla iz grada, tipa 3 ujutru... stavila tiganj i ulje da… »

Vesti dana »