Povezane vesti

Erdogan: Turska će ove sedmice potisnuti sirijske snage iz Idliba

Erdogan: Turska će ove sedmice potisnuti sirijske snage iz Idliba

RTS 26.02.2020
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan je izjavio da Turska planira da do kraja februara potisne sirijske provladine snage koje su van svojih vojnih posmatračkih mesta u severozapadnoj sirijskoj oblasti Idlib. Redžep Tajip Erdogan je izrazio nadu da… »
Erdogan prijeti sirijskim snagama u Idlibu

Erdogan prijeti sirijskim snagama u Idlibu

Al Jazeera 26.02.2020
Ankara planira ove sedmice potisnuti snage sirijske vlade od svojih vojnih promatračkih tačaka, kaže turski predsjednik. Turska planira ove sedmice potisnuti snage sirijske vlade od svojih vojnih posmatračkih tačaka u sjeverozapadnoj sirijskoj… »
Erdogan postavlja ultimatume u tuđoj zemlji: Nećemo se povući iz Sirije, mi ovde nismo gosti, mi smo domaćini!

Erdogan postavlja ultimatume u tuđoj zemlji: Nećemo se povući iz Sirije, mi ovde nismo gosti, mi smo domaćini!

Kurir 26.02.2020
Predsednik Redžep Tajip Erdogan je ponovio da povlačenje turskih snaga iz sirijskog Idliba ne dolazi u obzir, a čak je snagama Bašara al Asada dao ultimatum da se povuku iza linije turskih posmatračkih mesta. "Nećemo odstupiti u Idlibu. Mi nismo… »
Erdogan: Udaljićemo Asadovu vojsku u Idlibu do kraja meseca

Erdogan: Udaljićemo Asadovu vojsku u Idlibu do kraja meseca

Vesti online 26.02.2020
„Turska planira da do kraja februara udalji snage predsednika Sirije Bašara al Asada od svojih posmatračkih položaja u pokrajini Idlib“, izjavio je turski predsednik Redžep Tajip Erdogan uprkos napredovanju sirijskih provladinih snaga koje… »
Turska planira udaljiti sirijsku vojsku do kraja mjeseca

Turska planira udaljiti sirijsku vojsku do kraja mjeseca

Slobodna Evropa 26.02.2020
Turska planira do kraja februara udaljiti snage predsjednika Sirije Bašara el Asada (Bashar al-Assad) od svojih posmatračkih položaja u pokrajini Idlib, izjavio je turski predsjednik Redžep Tajip Erdoan (Recep Tayyip Erdogan) uprkos napredovanju… »

Vesti dana »