Povezane vesti
Državljani Srbije danas se iskrcavaju sa kruzera u Japanu, evo šta ih čeka posle toga
Blic 26.02.2020
Srpskim državljanima koji su na kruzerzu u Jokohami, a koji nisu pozitivni na koronavirus javljeno je da brod napuštaju danas. Nakon iskrcavanja državljani Srbije ostaće još najmanje 14 dana u Japanu. Šef srpske diplomatije Ivica Dačić juče je rekao da… »
Državljani Srbije sutra se iskrcavaju sa kruzera Dajmond princes: Ostaće još najmanje 14 dana u Japanu
Kurir 26.02.2020
Srpskim državljanima koji se nalaze na kruzeru Dajmond princes u Jokohami u Japanu, a koji nisu pozitivni na koronavirus, rečeno je da će napustiti brod u četvrtak. Oni će nakon iskrcavanja ostati još najmanje 14 dana u Japanu. Na kruzeru "Dajmond… »
Državljani Srbije napuštaju kruzer
Danas 26.02.2020
Srpskim državljanima koji su na kruzeru „Dajmond Princes“ u Jokohami, a koji nisu pozitivni na korona virus, javljeno je da brod napuštaju sutra, nezvanično saznaje specijalni reporter RTS Vladimir Banić. Posle iskrcavanja državljani Srbije ostaće još… »
Vesti dana »
Danas je letnji Aranđelovdan – veruje se da je najbolji dan za novi početak
Glas Šumadije pre 29 minutajoš 9 povezanih
Pogačar na korak od pete titule na Tur d’Fransu, Karapas pobednik 20. etape
Radio sto plus pre 19 minutajoš 10 povezanih
Ovo je osumnjičeni za teroristički napad na Gej paradu u Berlinu: Zove se Abdul, policija je saopštila detalje
Telegraf pre 29 minutajoš 8 povezanih





