Povezane vesti

Inđija nadigrala odbranu zvezde: Ovako je Krasić zatresao mrežu Borjana (video)

Hot sport 26.02.2020
Fudbaleri Crvene zvezde bili su konkretniji u prvom poluvremenu, ali je na poluvreme nasmejana otišla ekipa Inđije koja ima prednost 1:0. Imali su crveno-beli nekoliko prilika i poluprilika da ugroze gol Prekovića, golman domaćina je bio na visini… »
Navijači u šoku: Zvezda gubi, nadaju se preokretu u drugom poluvremenu, na udaru Stankoviću (tvitovi)

Crvena zvezda je u prvom poluvremenu priredila neprijatno iznenađenje navijačima tima iz Ljutice Bogdana. Fudbaleri Crvene zvezde gostuju Inđiji u vanrednom 23. kolu Superlige gde je domaćin poveo u 36. minutu golom Ognjena Krasića, navijači Zvezde… »