Povezane vesti

Incko: Dodik je prešao crvenu liniju, spreman sam da reagujem

Incko: Dodik je prešao crvenu liniju, spreman sam da reagujem

RTS 27.02.2020
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko ocenio je da su srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik i Skupština Republike Srpske prešli crvenu liniju i dodao da je spreman da reaguje, ali da to ne bi uradio bez Upravnog odbora Saveta za implementaciju… »
Incko: Dodik prešao crvenu liniju; Dodik: Incko urušava ustavni poredak

Incko: Dodik prešao crvenu liniju; Dodik: Incko urušava ustavni poredak

RTV 27.02.2020
SARAJEVO - Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko ocenio je da su srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik i Skupština Republike Srpske prešli crvenu liniju i dodao da je spreman da reaguje, ali da to ne bi uradio bez Upravnog odbora Saveta za… »
Incko: Dodik je prešao crvenu liniju, spreman sam da reagujem

Incko: Dodik je prešao crvenu liniju, spreman sam da reagujem

Vesti online 27.02.2020
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko ocenio je da su srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik i Skupština Republike Srpske prešli crvenu liniju i dodao da je spreman da reaguje, ali da to ne bi uradio bez Upravnog odbora Saveta za implementaciju… »
Incko: Dodik je prešao crvenu liniju, spreman sam da reagujem

Incko: Dodik je prešao crvenu liniju, spreman sam da reagujem

Večernje novosti 27.02.2020
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko ocenio je da su srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik i Skupština Republike Srpske prešli crvenu liniju i dodao da je spreman da reaguje. SARAJEVO - Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko ocenio je da su… »
Incko: Dodik prešao crvenu liniju, spreman sam da reagujem uz podršku PIK-a

Incko: Dodik prešao crvenu liniju, spreman sam da reagujem uz podršku PIK-a

Novi magazin 27.02.2020
Visoki predstavnik u BiH Valentin Incko izjavio je da su srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik i Skupština Republike Srpske prešli crvenu liniju i dodao da je spreman da reaguje, ali da to ne bi uradio bez Upravnog odbora Saveta za… »

Vesti dana »