Povezane vesti
NVO: Pamtimo zločin u Štrpcima, tražimo pravdu za žrtve
Radio sto plus 27.02.2020
Sandžački odbor za zaštitu ljudskih prava i sloboda, Fond za humanitarno pravo (FHP), Žene u crnom i Inicijativa mladih za ljudska prava saopštili su danas da pamte zločin koji je nad nesrpkim stanovništvom počinjen 1993. godine u mestu Štrpci i… »
Do danas pronađeni ostaci četiri žrtve: 27 godina od otmice voza u Štrpcima
Telegraf 27.02.2020
U Bijelom Polju, u februaru 2016. postavljen je spomenik u obliku muslimanskog nadgrobnog spomenika posvećen žrtvama ove otmice. Danas se navršava 27 godina od otmice u Štrpcima 1993, kada su pripadnici srpskih paravojnih jedinica pod komandom Milana… »
NVO traže pravdu za žrtve zločina u Štrpcima
N1 Info 27.02.2020
Fond za humanitarno pravo (FHP), Žene u crnom, Sandžački odbor za zaštitu ljudskih prava i sloboda i Inicijativa mladih za ljudska prava saopštili su da pamte zločin koji je nad nesrpkim stanovništvom počinjen 1993. godine u mestu Štrpci i podsetili da… »
Godišnjica ratnog zločina u Štrpcima
Al Jazeera 27.02.2020
Danas se navršava 27 godina od zločina u Štrpcima kada je oteta i ubijena grupa putnika iz voza na relaciji Beograd - Bar. Navršava se 27 godina od otmice u Štrpcima 1993. godine, kada su pripadnici srpskih paravojnih jedinica pod komandom Milana Lukića… »
Vesti dana »
Supruga Alija Hamneija je živa?! Mediji u Iranu tvrde da je preživela bombardovanje Teherana
Mondo pre 1 satjoš 33 povezane
U Kuli utvrđena zbirna izborna lista za lokalne izbore 29. marta
Insajder pre 5 satijoš 30 povezanih
SSP: Danas, 23 godine kasnije, mi smo i dalje pred istim zadatkom
Glas Šumadije pre 3 satajoš 80 povezanih






