Povezane vesti
ECRI: Alarmantno pojačan uticaj ultranacionalističke i ksenofobne politike u Evropi
Slobodna Evropa 27.02.2020
Nezavisno telo Saveta Evrope protiv rasizma i netolerancije (ECRI) u svom godišnjem izveštaju za 2019, objavljenom 27. februara, ukazuje na alarmantne trendove pojačanog uticaja ultranacionalističke i ksenofobne politike širom Evrope. U izveštaju se… »
SE: Rasizam i ksenofobija kao šokantna stvarnost Evrope
Dnevnik 27.02.2020
STRAZBUR: Komisija Saveta Evrope za borbu protiv rasizma i netolerancije (ECRI) u izveštaju za 2019. godinu ukazuje na porast ultranacionalističke i ksenofobne politike u Evropi i sve češći govor mržnje na društvenim medijima. "Evropa se suočava sa… »
ECRI: Alarmantno pojačanje ultranacionalističke i ksenofobne politike u Evropi
N1 Info 27.02.2020
Nezavisno telo Saveta Evrope protiv rasizma i netolerancije (ECRI) u svom godišnjem izveštaju za 2019, objavljenom danas, ukazuje na alarmantne trendove pojačanog uticaja ultranacionalističke i ksenofobne politike širom Evrope. U izveštaju se ukazuje na… »
ECRI: Sve veći uticaj ultranacionalističke politike u Evropi
Dnevnik 27.02.2020
STRAZBUR: Nezavisno stručno telo Saveta Evrope za rasizam i netoleranciju ECRI istaklo je u godišnjem izveštaju za 2019. godinu, objavljenom danas, da postoji sve veći uticaj ultranacionalističke i ksenofobične politike širom Evrope, govor mržnje koji… »
Vesti dana »
TSC preokretom prekinuo dugi post: Slavio u pokrajinskom derbiju, Subotičani u lošoj seriji
Dnevnik pre 38 minutajoš 31 povezana
Građani veruju državi - niko nije pravio zalihe nafte; Đedović Handanović: "Naći ćemo rešenje" VIDEO
B92 pre 2 satajoš 47 povezanih
IAEA tvrdi: Nakon zemljotresa, nisu otkrivene abnormalnosti u nuklearki Fukušima
Večernje novosti pre 1 satjoš 26 povezanih
Starmer, Makron i Merc razgovarali sa Zelenskim o korišćenju zamrznute ruske imovine
Sputnik pre 52 minutajoš 86 povezanih




