Povezane vesti
Sneg pokidao dalekovode, bez struje pojedina sela u Ljuboviji
Glas Zapadne Srbije 27.02.2020
Ljubovija - Snežne padavine i nepovoljni vremenski uslovi prouzrokovali su kvarove na visokonaponskim dalekovodima u regionu Ljubovije što je dovelo do problema u snabdevanju električnom energijom. Sve raspoložive ekipe su na terenu i u otežanim uslovima… »
Mionica bez struje, sneg pokidao dalekovode: Ne rade fabrike, škole i vrtić, nema mobilne mreže a i fiksni rade otežano
Kurir 27.02.2020
MIONICA - Vlažan sneg noćas je pokidao oba dalekovoda prema Mionici pa je varoš bez struje. Ne rade fabrike, škole i dečje obdanište. Nema mobilne mreže a otežana je i fiksna telefonija, javlja dopisnik RTS-a. Ekipama valjevske Elektrodistribucije na… »
Vesti dana »

Filozofski fakultet u Novom Sadu: Studenti tvrde da su izbačeni, stigli traktori u znak podrške
Vreme pre 1 satjoš 47 povezanih

FOTO Požar prvo zahvatio travu i nisko rastinje, pa se proširio na objekat od 200 kvadrata: Oglasio se MUP o vatrenoj stihiji kod Novog Sada
Nova pre 4 minutajoš 26 povezanih

Oglasio se RHMZ, spremite se! U četvrtak i petak temperatura i do 39 stepeni
Telegraf pre 44 minutajoš 26 povezanih

Direktor 'Srbijagasa' kaže da će američke sankcije NIS-u ponovo biti odložene
Slobodna Evropa pre 2 satajoš 30 povezanih

RZS: Najmanje plate u uslužnim delatnostima – 59.229 dinara, najveće programerima – 294.853
Jugmedia pre 4 satijoš 24 povezane