Povezane vesti

Stanković i Milošević zajedno poručili: Dajte krv, naših pet-deset minuta nekome mogu život da znače (video)

Stanković i Milošević zajedno poručili: Dajte krv, naših pet-deset minuta nekome mogu život da znače (video)

Večernje novosti 28.02.2020
Evo ja prvi, dugo nisam bio ovde, dok sam igrao u Zvezdi davao sam krv. Evo me opet na pravom mestu, ja sam tu - rekao je Stanković. Više puta sam bio davalac, apelujem na ljude da nađu vreme - kaže Milošević. "DONIRAJ, ne prolivaj", poruka je koju… »
Hit-Stanković objasnio kako igraš protiv Barselone: Trčiš i plačeš!

Hit-Stanković objasnio kako igraš protiv Barselone: Trčiš i plačeš!

Hot sport 28.02.2020
Na Fakultetu za sport i fizičko vaspitanje pred 162. ‘večiti derbi’ gostovali su treneri Crvene zvezde i Partizana. Dejan Stanković i Savo Milošević bili su gosti FSFV-a gde su govorili o predstojećem derbiju, ali i svojim pogledima na današnji… »
Stanković oduševio na dif-u: Stručni štab nisam izabrao da mi govori “Si signor”, možda još nemam filozofiju

Stanković oduševio na dif-u: Stručni štab nisam izabrao da mi govori “Si signor”, možda još nemam filozofiju

Mozzart sport 28.02.2020
Uoči 162. večitog derbija pričali i pomoćnici Milijaš, Milošević i Milojević. Osmesi, šala i sportski rivalitet. Nešto što je možda i decenijama nedostajalo u okršajima između Crvene zvezde i Partizana, čini se da bi moglo da postane… »
Deki zaprepastio Savu pričama o transferima: "Imaš milion, dva, pet i eto"

Deki zaprepastio Savu pričama o transferima: "Imaš milion, dva, pet i eto"

Mondo 28.02.2020
Treneri Crvene zvezde i Partizana Dejan Stanković i Savo Milošević, nekadašnji saigrači iz nacionalnog tima, studentima na DIF-u pričali o stručnim temama, ali je bilo i smeha. Treneri Crvene zvezde i Partizana Dejan Stanković i Savo Milošević… »
Za sve je ''kriva'' Liga šampiona, Zvezda imala pritisak da pobedi Partizan sa 4:0?

Za sve je ''kriva'' Liga šampiona, Zvezda imala pritisak da pobedi Partizan sa 4:0?

Sportske.net 28.02.2020
Zvezdin bek potražio razloge poraza crveno-belih u prethodna dva derbija. Još dva dana ostala su do 162. večitog derbija, a ovoga puta biće odigran na ''Marakani''. Crvena zvezda ima 11 bodova više od Partizana, ali dva poraza u prethodna dva duela… »
Partizan news: Savo i Dejan posetili medije pred 162. večiti derbi!

Partizan news: Savo i Dejan posetili medije pred 162. večiti derbi!

Hot sport 28.02.2020
Nova epizoda broj ’15’ Partizan news bavila se predstojećim ‘večitim derbijem’, koji je svakako u žiži sportske javnosti. U centru pažnje emisije bilo je gostovanje trenera Partizana i Crvene zvezde Save Miloševića i Dejana Stankovića u… »
Stručna analiza iz neutralnog ugla: Partizan ima klasu u sredini, Zvezdin napad je bolji, Gobeljićev progres je najveći

Stručna analiza iz neutralnog ugla: Partizan ima klasu u sredini, Zvezdin napad je bolji, Gobeljićev progres je najveći

Mozzart sport 28.02.2020
Poznati srpski menadžer Ranko Stojić za MOZZART Sport analizirao sve linije tima večitih rivala i potencijalne ideje Dejana Stankovića i Save Miloševića. Nikada nije bilo, pa neće ni u nedelju biti svejedno. Crvena zvezda ima ogromnu prednost od 11… »
Savo i Deki oči u oči pred derbi, ko ''neće spavati'' i zašto je Stanković plakao ''kao kiša'' zbog Partrizana?

Savo i Deki oči u oči pred derbi, ko ''neće spavati'' i zašto je Stanković plakao ''kao kiša'' zbog Partrizana?

Sportske.net 28.02.2020
Uoči 162. večitog derbija, treneri Zvezde i Partizana kreiraju znatno pozitivniju atmosferu u odnosu na mnoge prethodne. Poznato je da su Dejan Stanković i Savo Milošević dugogodišnji prijatelji i saigrači iz reprezentacije Srbije, a u nedelju će… »
Zvezdin adut se ''mnogo iznervirao'' zbog Partizana, sledi ''osveta''!?

Zvezdin adut se ''mnogo iznervirao'' zbog Partizana, sledi ''osveta''!?

Sportske.net 28.02.2020
Kako se derbi bliži, sve snažnije izjave stižu iz Zvezdinog tabora. Posle dva poraza od Partizana u prethodna dva meča tokom prošle godine (0:1 u Kupu na ''Marakani'' i 0:2 jesenas u Humskoj u prvenstvenom meču), fudbaleri Crvene zvezde će u… »
Penal: Trenerski kod Miloševića i Stankovića

Penal: Trenerski kod Miloševića i Stankovića

Sportski žurnal 28.02.2020
Mnogi se neće složiti, ali Milošević i Stanković su vrlo slični, iako im je zajednička samo bela između crne i crvene boje. Piše: Zoran Stojadinović Spontani, otvoreni, prijateljski raspoloženi – Savo Milošević i Dejan Stanković, utisak… »
Gobeljić za SK: Znamo gde smo grešili u derbijima

Gobeljić za SK: Znamo gde smo grešili u derbijima

N1 Info 28.02.2020
Fudbaleri Crvene zvezde u nedelju dočekuju Partizan, a 162. večiti derbi će poseban značaj imati za jednog igrača, Marka Gobeljića. Zvezdin univerzalac će tada zabeležiti svoj jubilarni stoti nastup u crveno-belom dresu, brojke do koje su došli… »

Vesti dana »