Povezane vesti
Protokol o saradnji dva grada heroja: Beograd i Sankt Peterburg se pobratimili! (foto)
Srbija danas 28.02.2020
U Sankt Peterburgu potpisan je protokol o saradnji Beograda i tog ruskog grada, tokom posete delegcije prestonice Srbije, koju predvodi zamenik gradonačelnika Goran Vesić. Sporazum su potpisali Vesić i predsednik Spoljno-političkog komiteta za… »
Kabinet iz kog je Putin krenuo u Kremlj
Sputnik 28.02.2020
Predsednik Rusije Vladimir Putin radio je od 1991. do 1996. godine u Sankt Peterburgu, gde je bio zamenik gradonačelnika i predsednik Komiteta za međunarodnu saradnju. Sa te pozicije otišao je u Kremlj, u tadašnju administraciju predsednika Borisa… »
Mesto koje ne može svako da vidi: Ovo je kabinet u kom je Putin službovao pre predsednikovanja
Telegraf 28.02.2020
Putin je u tom periodu bio osnivač i predsednik Komiteta za međunarodnu saradnju Sankt Peterburga i zamenik gradonačelnika ovog grada. Radnu sobu u kojoj je od 1991. do 1996. radio predsednik Rusije Vladimir Putin do sada je imalo privilegiju da vidi… »
Ovde se rađala vizija: Zavirite u Putinov prvi kabinet! (foto)
Srbija danas 28.02.2020
Predsednik Komiteta za međunarodnu saradnju Sankt Peterburga Jevgenij Grigorjev pokazao je zameniku gradonačelnika Beograda Goranu Vesiću radnu sobu u kojoj je od 1991. do 1996. radio predsednik Rusije Vladimir Putin. Putin je u tom periodu bio osnivač i… »
Vesti dana »

SNSD saopštio referendumsko pitanje: O presudi Dodiku i odlukama Šmita i CIK-a
Danas pre 9 minutajoš 6 povezanih

Promenljivo oblačno ali suvo vreme, tek uveče moguća mestimična kiša
RTV pre 44 minutajoš 1 povezana

Protesti u više gradova Srbije (VIDEO, FOTO): Policijski kordoni sprečili građane da priđu bliže zgradi RTS-a
Danas pre 59 minutajoš 1 povezana

Odbijanje kandidata Srpske liste i Srpske demokratije: Ko od Srba može da učestvuje na izborima na Kosovu?
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Vojnici Nacionalne garde na ulicama Vašingtona počeće da nose oružje
Danas pre 4 satijoš 1 povezana