Повезане вести
Вучић: Брза саобраћајница од центра Горњег Милановца до ауто - пута
Глас Западне Србије 28.02.2020
Горњи Милановац – Председник Србије Александар Вучић, обишао је адаптирану Основну школу „Момчило Настасијевић” у Горњем Милановцу. Он је овом приликом рекао да Србију чека много изазова, да ће бити нових мигрантских криза, али… »
Вучић: Милановац ускоро добија брзу саобраћајницу до ауто-пута “Милош Велики“
Морава инфо 28.02.2020
ГОРЊИ МИЛАНОВАЦ – Председник Србије Александар Вучић изјавио је данас да ће бити изграђена брза саобраћајница од ауто-пута “Милош Велики“ до Горњег Милановца у дужини од око 10 километара, додајући да је тај пројекат скуп… »
Вучић посетио школу у Горњем Милановцу: Овакве установе су понос Србије
РИНА 28.02.2020
Горњи Милановац - Након неколико деценија, ОШ „Момчило Настасијевић" у Горњем Милановцу, потпуно је реконструисана, а за ту намену Влада РС уложила је 245 милиона динара. Ђаци су се у клупе вратили 24. фебруара, а школу је… »
Вести дана »
Добро дошли у 90-е: Нема девиза ни бензина, а стиже и Карићева БК телевизија. Вучић, Дачић и Шешељ нису ни одлазили
Нова пре 2 сатајош 47 повезаних
БЛОГ УЖИВО Одложено суђење студентима ухапшеним након Видовданског протеста
Нова пре 3 сатајош 29 повезаних
Скоро 3.000 домаћинстава у мраку Биланс језивог земљотерса у Јапану! Има и повређених (видео)
Дневник пре 2 сатајош 24 повезане





