Повезане вести
Шокантна сцена у Загребу: Пукла им врећа у којој су износили леш из болнице, уследио ужасан призор
Вечерње новости 28.02.2020
Испред загребачке болнице 'Ребро' у петак око 14 сати дошло је до невероватног инцидента у ком су учествовали радници комуналног предузећа Чистоћа. Испред загребачке болнице 'Ребро' у петак око 14 сати дошло је до невероватног… »
Пех загребачких комуналаца: Пукла им врећа у којој су износили леш из болнице, уследио ужасан призор
Србија данас 28.02.2020
Комуналци су, наводно, били принуђени да тело покојника носе у врећи јер "нису имали простора да манверишу ковчегом" Испред загребачке болнице "Ребро" у петак око 14 сати дошло је до невероватног инцидента у ком су учествовали… »
Пех загребачких комуналаца: Пукла им врећа у којој су износили леш из болнице, уследио ужасан призор
Телеграф 28.02.2020
Комуналци су, наводно, били принуђени да тело покојника носе у врећи јер "нису имали простора да манверишу ковчегом" Испред загребачке болнице 'Ребро' у петак око 14 сати дошло је до невероватног инцидента у ком су учествовали… »
Вести дана »
Вучић: Три могућа сценарија за НИС, Србија би платила руски део власништва
РТС пре 1 сатјош 26 повезаних
Милан Недељковић преузима функцију председника Управе БМВ АГ од маја 2026.
Наслови.аи пре 50 минутајош 32 повезане
Почетак примене Закона "Свој на своме" са преко 45.000 пријава за упис права својине у Србији
Наслови.аи пре 10 минутајош 46 повезаних





