Povezane vesti

DS nije dala saglasnost Paunoviću da izađe na lokalne izbore

DS nije dala saglasnost Paunoviću da izađe na lokalne izbore

Novi magazin 29.02.2020
Predsedništvo Demokratske stranke (DS) nije dalo saglasnost za izlazak na lokalne izbore predsedniku opštine Paraćin i zameniku predsednika te stranke Saši Paunoviću, kao ni članovima DS iz Paraćina. Kako je navela N1, ukoliko Paunović bude… »
DS nije dala saglasnost Paunoviću za izlazak na lokalne izbore

DS nije dala saglasnost Paunoviću za izlazak na lokalne izbore

N1 Info 29.02.2020
Predsedništvo Demokratske stranke nije dalo saglasnost predsedniku opštine Paraćin i zameniku predsednika te stranke Saši Paunoviću, kao i članovima DS iz Paraćina, za izlazak na lokalne izbore, saznaje N1. Poslanica Aleksandra Jerkov nije glasala… »
DS nije dala saglasnost Paunoviću za izlazak na lokalne izbore

DS nije dala saglasnost Paunoviću za izlazak na lokalne izbore

RTS 29.02.2020
Predsedništvo Demokratske stranke je većinom glasova zauzelo stav da članovi te stranke u Paraćinu ne mogu da dobiju saglasnost za izlazak na lokalne izbore na listi DS-a, ali ni na listi druge političke organizacije, rekao je za Tanjug zamenik… »
Dva "ne" na predsedništvu DS: Saša Paunović nije dobio saglasnost da izađe na izbore, a drugo "ne" tiče se tadića i…

Dva "ne" na predsedništvu DS: Saša Paunović nije dobio saglasnost da izađe na izbore, a drugo "ne" tiče se tadića i…

Blic 29.02.2020
Predsedništvo Demokratske stranke (DS) je većinom glasova zauzelo stav da članovi te stranke u Paraćinu ne mogu da dobiju saglasnost za izlazak na lokalne izbore na listi DS-a, ali ni na listi druge političke organizacije, rekao je večeras zamenik… »
DSS izlazi na izbore u okviru Pokreta Metla 2020

DSS izlazi na izbore u okviru Pokreta Metla 2020

Danas 29.02.2020
Glavni odbor Demokratske stranke Srbije (DSS) odlučio je danas da DSS izađe na predstojeće redovne parlamentarne, pokrajinske i lokalne izbore. „Odlučeno je, velikom većinom glasova, da se na izbore izbore izađe u okviru Pokreta Metla 2020“… »
DSS izlazi na izbore u okviru pokreta "Metla 2020"

DSS izlazi na izbore u okviru pokreta "Metla 2020"

N1 Info 29.02.2020
Glavni odbor Demokratske stranke Srbije (DSS) odlučio je da DSS izađe na predstojeće redovne parlamentarne, pokrajinske i lokalne izbore. "Odlučeno je, velikom većinom glasova, da se na izbore izađe u okviru Pokreta Metla 2020", izjavio je za Betu… »
DSS odlučio: Izlazimo na izbore! Pola SzS izlazi na izbore

DSS odlučio: Izlazimo na izbore! Pola SzS izlazi na izbore

Kurir 29.02.2020
Glavni odbor Demokratske stranke Srbije (DSS) odlučio je danas na sednici održanoj u Beogradu da stranka izađe na predstojeće redovne parlamentatne i lokalne izbore. Od 78 prisutnih članova GO DSS za izlazak na izbore glasalo je 74, troje je bilo… »
Hoće li se čvrsto držati bojkota: Demokrate danas o Paunoviću

Hoće li se čvrsto držati bojkota: Demokrate danas o Paunoviću

Večernje novosti 29.02.2020
Predsedništvo Demokratske stranke preispituje odluku o bojkotu, sve glasniji zahtevi da se uključe u predizbornu trku. Lutovcu se kruni podrška, hoće da zaobiđe izjašnjavanje Glavnog odbora. PREDSEDNIŠTVO Demokratske stranke održaće danas sednicu… »
Miloš Jovanović: Ne tiče me se da li Vučiću odgovara što izlazim na izbore

Miloš Jovanović: Ne tiče me se da li Vučiću odgovara što izlazim na izbore

Danas 29.02.2020
Novi “Intervju na mreži” lista Danas - jedan od lidera "Metla 2020" i predsednik DSS Mogu da pretpostavim da vladajućoj stranci odgovara da što više organizacija izađe na izbore, ali to nije nešto što se mene tiče. Ja da verujem da bojkot… »
Prijateljski razlaz Paunovića i Lutovca?

Prijateljski razlaz Paunovića i Lutovca?

Danas 29.02.2020
Zamenik predsednika će sam izaći iz Demokratske stranke, saznaje naš list Saša Paunović, zamenik predsednika Demokratske stranke i predsednik opštine Paraćin, sam će se iščlaniti iz partije i izaći na lokalne izbore u tom gradu, nezvanično… »

Vesti dana »