Povezane vesti

Deki ne potpisuje remi!

Deki ne potpisuje remi!

Sportske.net 29.02.2020
Deki istakao da ne želi remi. Fudbaleri Zvezde igraju u nedelju od 18 časova na svom terenu protiv Partizana, 162. "večiti" derbi, u 24. kolu Super lige Srbije. "Ova nedelja se zatvara derbijem. Hvala bogu sve igrače imam na broju, tako da ću imaću… »
Stanković pred derbi sa Partizanom: Savo ne može da me iznenadi, a ja njega mogu! (VIDEO)

Stanković pred derbi sa Partizanom: Savo ne može da me iznenadi, a ja njega mogu! (VIDEO)

Vesti online 29.02.2020
Trener Crvene zvezde Dejan Stanković održao je zvanično obraćanje medijima pred 162. večiti derbi protiv Partizana u kojem je izneo očekivanja za meč koji bi crveno-bele, ukoliko pobede, definitivno značio veliki korak ka novom trofeju. Drugi od… »
Milošević: Spremni smo za derbi, spavaću mirno (VIDEO)

Milošević: Spremni smo za derbi, spavaću mirno (VIDEO)

Vesti online 29.02.2020
Trener fudbalera Partizan Savo Milošević izjavio je ove subote da je njegova ekipa spremna za nedlejni, 162. večiti derbi protiv Crvene zvezde. -Biću kratak, verujem da je moja ekipa spremna za sutrašnji derbi. Svi su zdravi, pripreme idu po planu… »
Voždovac čeka vojvodinu – hajdin: Naš meč biće bolji od ‘večitog derbija’!

Voždovac čeka vojvodinu – hajdin: Naš meč biće bolji od ‘večitog derbija’!

Hot sport 29.02.2020
Fudbaleri Voždovca sutra u okviru 24. kola Linglong Superlige Srbije dočekuju na svom stadionu ekipu Vojvodine. Početak meča zakazan je za 14 časova, a karte za ovaj meć biće u prodaji na sam dan meča. Novosađani dolaze na krov osokoljeni velikom… »
MONDO kviz: Traži se znanje o "večitima" - od istorije do danas!

MONDO kviz: Traži se znanje o "večitima" - od istorije do danas!

Mondo 29.02.2020
Testirajte svoje znanje o istoriji "večitih" derbija Crvene zvezde i Partizana... Upozoravamo vas, samo za prave fudbalske sladokusce! Testirajte svoje znanje o istoriji "večitih" derbija Crvene zvezde i Partizana... Upozoravamo vas, samo za prave… »

Vesti dana »