Povezane vesti

Mirjana Joković: Nisam otišla zato što ne volim Beograd (video)

Mirjana Joković: Nisam otišla zato što ne volim Beograd (video)

Mondo 29.02.2020
Glumica koju pamtimo iz ostvarenja "Sivi dom", "Andergraund" i drugih pričala je o odlasku iz Srbije. Glumica koju pamtimo iz ostvarenja "Sivi dom", "Andergraund" i drugih pričala je o odlasku iz Srbije. Glumica Mirjana Joković pričala je za Tanjug o… »
Joković: Nisam otišla iz Beograda zato što ga nisam volela

Joković: Nisam otišla iz Beograda zato što ga nisam volela

Dnevnik 29.02.2020
BEOGRAD: Nisam otišla iz Beograda zato što ga nisam volela, stalno sam putovala, pa mi se desilo i stvorila sam dva doma, kazala je Tanjugu glumica Mirjana Joković koja glumi glavnu ulogu u ostvarenju "Easy Land" koji će biti prikazan 1. marta u… »
Nisam se otkinula od Srbije: Velika ispovest slavne glumice Mirjane Joković! A evo zašto je morala da napusti Beograd!

Nisam se otkinula od Srbije: Velika ispovest slavne glumice Mirjane Joković! A evo zašto je morala da napusti Beograd!

Kurir 29.02.2020
Glumica Mirjana Joković je otkrila da Srbiju nije napustila zato što je nije volela, već zato što se slučajno tako desilo. Mirjana Joković, koja glumi glavnu ulogu u ostvarenju "Easy land", kaže da se film bavi različitim temama među kojima je… »
Veliki povratak mirjane Joković: Mnogo zanimljivih filmova i gostiju na Festu

Veliki povratak mirjane Joković: Mnogo zanimljivih filmova i gostiju na Festu

Kurir 29.02.2020
Zvezda filmova „Podzemlje“ i „Bure baruta“ stiže s kanadskim filmom „Easy Land“, u kom glavnu ulogu tumači Nina Kiri, glumica iz serije „Sluškinjina priča“. Legendarna glumica Mirjana Joković, koja je slavu stekla osamdesetih i… »

Vesti dana »