Povezane vesti

Uvek hoću više

Uvek hoću više

Politika 02.03.2020
Nikada nije ovako dobro otvorio godinu – neporažen je u već 18 mečeva, prvi na svetu, već ima tri velika trofeja u 2020.– „Tenis je prava platforma da naučim da se što bolje razvijem, i lično i profesionalno”. Od izveštača „Sportskog… »
„Nije mi prioritet da opet budem prvi na svetu“

„Nije mi prioritet da opet budem prvi na svetu“

Vesti online 02.03.2020
Španski teniser Rafael Nadal otkrio je da mu nije prioritet da sa prvog mesta smeni Novaka Đokovića. Nadal je prošlu godinu završio na čelu ATP liste, pre nego što ga je srpski as smenio posle osvajanja trofeja na Australijan openu. Tako je teniser… »
„I ja bih da budem kao Novak” Ovaj teniser neizmerno poštuje Đokovića zbog tajne neverovatnog uspeha

„I ja bih da budem kao Novak” Ovaj teniser neizmerno poštuje Đokovića zbog tajne neverovatnog uspeha

Sportal blic 02.03.2020
Novak Đoković je od subote bogatiji za još jedan trofej pošto je u finalu turnira u Dubaiju bio bolji od Stefanosa Cicipasa sa 2:0 (6:3, 6:4). Do ukupno 79. titule u karijeri, srpski teniser je stigao bez poraza od starta sezone. je ove godine odigrao… »
Nadal odustao od potere za: Novakom?! Svidelo se to navijačima ili ne, Španac je odlučio: Prvo mesto nije moj cilj!

Nadal odustao od potere za: Novakom?! Svidelo se to navijačima ili ne, Španac je odlučio: Prvo mesto nije moj cilj!

Sportal blic 02.03.2020
Rafael Nadal, drugi teniser sveta govorio je o planovima u budućnosti nakon osvajanja titule u Akapulku. Uprkos osvajanju turnira u Meksiku, zaostatak Španca za povećao se na. Nadal je nakon osvajanja 85. titule u karijeri govorio upravo o trci za… »
Titula na titulu, kao 2011. godine

Titula na titulu, kao 2011. godine

Danas 02.03.2020
Novak Đoković bez poraza u 2020. godini, posle ATP kupa i AO opena osvojio i turnir u Dubaiju Novak Đoković je u 2020. godinu ušao s čvrstom namerom da se vrati tamo odakle ga je krajem prošle makao Rafael Nadal, a sa svakim novim turnirom pokazuje… »

Vesti dana »