Povezane vesti

Ajaks prošle sezone bio hit, sad je u velikoj krizi, Tadić ljut na sve

Ajaks prošle sezone bio hit, sad je u velikoj krizi, Tadić ljut na sve

Sportski žurnal 02.03.2020
U megdanu dve prvoplasirane ekipe, AZ je slavio protiv Ajaksa u sred Amsterdama (2:0), pa su trenutno drugi samo zbog slabije gol razlike. Treba imati u vidu da su Kopaljnici još i dobro prošli, pošto je njihov golman Onana odbranio u prvom delu tri… »
Tadić: Ljut sam, uključen je alarm

Tadić: Ljut sam, uključen je alarm

N1 Info 02.03.2020
Fudbaler Ajaksa Dušan Tadić nije zadovoljan igrom koju pruža njegov tim ove sezone. Fudbaleri AZ Alkmara u derbiju 25. kola pobedili su Ajaks u Amsterdamu rezultatom 2:0 i na vrhu tabele izjednačili se sa Kopljanicima sa 53 boda. "Ovo je… »
Ajaks u krizi, Tadić na meti navijača: Srbin ljut na saigrače!

Ajaks u krizi, Tadić na meti navijača: Srbin ljut na saigrače!

Vesti online 02.03.2020
Fudbaleri Ajaksa eliminisani su iz Lige Evrope od Hetafea, a ove nedelje su izgubili derbi na svom terenu od AZ Alkmara (0:2). Loši rezultati ne zadovoljavaju nikaga u redovima popularnih Kopljanika, pa tako najviše kritike trpi srpski internacinalac… »
„Ljut sam na sebe, ovo je bolno” Dušanu Tadiću se desilo nešto što do skoro niko nije mogao ni da zamisli da će ga…

„Ljut sam na sebe, ovo je bolno” Dušanu Tadiću se desilo nešto što do skoro niko nije mogao ni da zamisli da će ga…

Sportal blic 02.03.2020
Fudbaleri Ajaksa doživeli su poraz u 24. kolu holandskog prvenstva i tako su ozbiljno ugrozili prvo mesto, pošto je AZ koji je slavio u Amsterdamu sa 2:0, izjednačen po broju bodova na liderskoj poziciji. , reprezentativac Srbije bio je dosta… »

Vesti dana »