Povezane vesti

„Ja sam baksuz, zar opet“: Hrvat ima traume od srpskih trojki preko celog terena (VIDEO)

„Ja sam baksuz, zar opet“: Hrvat ima traume od srpskih trojki preko celog terena (VIDEO)

Vesti online 03.03.2020
Marko Luković obeležio je protekli vikend u ABA ligi trojkom sa svoje polovine terena u stilu Dušana Kecman. Luković je uz zvuk sirene doneo pobedu Primorskoj nad Cibonom (79:78), koja je izgubila i posle trojke Dušana Kedmana u finalu F4 pre deset… »
Prokletstvo srpskih trojki: Gledam, frajer pogađa preko celog terena, ja u šoku, pa zar opet?

Prokletstvo srpskih trojki: Gledam, frajer pogađa preko celog terena, ja u šoku, pa zar opet?

Mozzart sport 03.03.2020
Nekad Kecman, sad Luković... “To mogu samo Srbi“, govorio je hrvatski komentator dok je Dušan Kecman pogađao kultnu trojku u finalu ABA lige 25. aprila 2010. godine... Marin Rozić je, kao i ostali igrači Cibone, verovatno samo ćutke gledao kako… »
Rozić ima traume: Pa zar opet kao Kecman?!

Rozić ima traume: Pa zar opet kao Kecman?!

N1 Info 03.03.2020
Dušan Kecman 2010. godine pogodio je legendarnu trojku za pobedu Partizana nad Cibonom u finalu ABA lige, a pre nekoliko dana Marko Luković je takođe s celog terena pogodio za trijumf Primorske nad Cibonom. Zajednički imenilac ta dva poraza Vukova… »
Hrvatski komentatori u neverici posle trojke Srbina sa pola terena: Ajoj, neće valjda…Isuse (VIDEO)

Hrvatski komentatori u neverici posle trojke Srbina sa pola terena: Ajoj, neće valjda…Isuse (VIDEO)

Vesti online 03.03.2020
Košarkaši Primorske napravili su svojevrsno iznenađenje u poslednjem kolu ABA lige u kojem su zahvaljujući trojci srpskog košarkaša Marka Lukovića u poslednjojsekundi, savladali Cibonu 79:78. Naravno, ovaj potez proglašen je za potez kola u ABA… »
Košarkaš Cibone: Ne opet Kecman?! Evo i šta je rekao takmičar kviza Potera

Košarkaš Cibone: Ne opet Kecman?! Evo i šta je rekao takmičar kviza Potera

Mondo 03.03.2020
Marin Rozić je gledao onu trojku Dušana Kecmana, a onda je bio svedok sličnog koša Primorske za pobedu. Takmičar u kvizu "Potera" u Hrvatskoj imao komentar nakon što ga je sustigao Tragač u poslednjoj sekundi. Marin Rozić je gledao onu trojku… »
Hrvatski komentatori OČAJNI zbog nove trojke "Kecman" trojke Srbina, njihov komentar sve govori!

Hrvatski komentatori OČAJNI zbog nove trojke "Kecman" trojke Srbina, njihov komentar sve govori!

Sportske.net 03.03.2020
Marko Luković srušio Cibonu trojkom sa više od pola terena. Praktično je dosta toga sličnog kao kod trojke Dušana Kecmana protiv Cibone. Marko Luković je sa više od pola terena pogodio trojku u poslednjoj sekundi za pobedu Primorske protiv… »
Osećam se ko Cibona kad je Kecman zabio tricu: Hit odgovor Hrvata u kvizu Potera posle gubitka novca

Osećam se ko Cibona kad je Kecman zabio tricu: Hit odgovor Hrvata u kvizu Potera posle gubitka novca

Telegraf 03.03.2020
Teško je podneo to što ih je tragač stigao u poslednjoj sekundi. Trojka Dušana Kecmana i dalje proganja Hrvate. Sličan "flash back" imali su i proteklog vikenda, kada je Marko Luković podsetio na čuvenu trojku Partizanovog beka, i to ponovo protiv… »

Vesti dana »