Povezane vesti

Vučić odgovorio Milanoviću: Ja ne prebrojavam krvna zrnca glasača

Vučić odgovorio Milanoviću: Ja ne prebrojavam krvna zrnca glasača

Politika 04.03.2020
Ne znam kako je ko na biračkom mestu glasao. Ali, sam siguran da je veliki broj Hrvata glasao za mene i SNS, u najvećim hrvatskim mestima u kojima je pobedio SNS i to na lokalnim izborima, gde nam je suprotstavljena bila njihova nacionalna stranka”… »
Vučić odgovorio Milanoviću: Ja ne prebrojavam krvna zrnca, ali za mene glasaju i Hrvati

Vučić odgovorio Milanoviću: Ja ne prebrojavam krvna zrnca, ali za mene glasaju i Hrvati

Danas 04.03.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je novom hrvatskom predsedniku Zoranu Milanoviću da nije probrojavao krvna zrnca ko za njega glasa, ali je siguran da je glasao i veliki broj Hrvata. „Može slobodno da me pita da li su Hrvati glasali za… »
Milanović: Da li je za Vučića ikad glasao neki Hrvat?

Milanović: Da li je za Vučića ikad glasao neki Hrvat?

Blic 03.03.2020
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je da je na nedavnim izborima za njega glasao značajan broj pripadnika srpske manjine u Hrvatskoj i uputio pitanje srpskom kolegi Aleksandru Vučiću da li je za njega "ikad neki Hrvat glasao". On je u… »
Milanović: Zasad ne planiram posetu Srbiji, ali ni da joj stvaram probleme

Milanović: Zasad ne planiram posetu Srbiji, ali ni da joj stvaram probleme

Danas 03.03.2020
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je večeras da zasad ne planira posetu Beogradu, ali ni da stvara probleme Srbiji. „Nemam nikakav plan da Srbiji pakostim i radim probleme. Nisam nikad ni imao. Moja politička karijera, put, moje društveno… »

Vesti dana »