Povezane vesti

Kokoškov: Ovo mi se nije desilo za 20 godina karijere! (video)

Kokoškov: Ovo mi se nije desilo za 20 godina karijere! (video)

Hot sport 04.03.2020
Srpski selektor Igor Kokoškov noćas je morao da preuzme ulogu prvog trenera Sakramento Kingsa i ostvario je debitantski trijumf. Luk Volton je u trećoj četvrtini zaradio isključenje zbog protesta upućenog sudijama, pa je Kokoškov preuzeo… »
"Za 20 godina karijere ovo nisam: Doživeo!" Igor Kokoškov nakon drame otkrio kako se osećao dok je vodio Kingse do trijumfa!

"Za 20 godina karijere ovo nisam: Doživeo!" Igor Kokoškov nakon drame otkrio kako se osećao dok je vodio Kingse do trijumfa!

Sportal blic 04.03.2020
Srpski stručnjak Igor Kokoškov jedva je došao sebi posle prve pobede kao trener Sakramento Kingsa, do koje je došao zamenivši isključenog šefa stručnog štaba Luka Voltona na meču protiv Vašington Vizdarsa - Prvo poluvreme je verovatno jedna od… »
Kokoškov: "Trener sam 20 godina i ne sećam se da mi se ovo desilo"

Kokoškov: "Trener sam 20 godina i ne sećam se da mi se ovo desilo"

Sportske.net 04.03.2020
Sakramento je slavio uz probleme u drugom poluvremenu. Ekipa Sakramento Kingsa je uspela da nastavi svoju dobru seriju i da priđe na samo 3 pobede od osam najboljih ekipa na Zapadu. Ekipa Sakramenta je savladala Vašington sa 133:128. "Prvo poluvreme je… »
NBA: Kokoškov po prvi put glavni trener Sakramenta – pobeda na debiju! Jokićev ‘dabl-dabl’ nedovoljan Denveru (video)

NBA: Kokoškov po prvi put glavni trener Sakramenta – pobeda na debiju! Jokićev ‘dabl-dabl’ nedovoljan Denveru (video)

Hot sport 04.03.2020
Vrlo zanimljivo veče u NBA ligi u noći između ponedeljka i utorska, pogotovo jer je srpski selektor Igor Kokoškov imao svojevrsan debi na klupi Sakramento Kingsa. Selektor srpske košarkaške reprezentacije Igor Kokoškov bio je prinuđen da preuzme… »
Jokić i Denver se ugruvali (video)

Jokić i Denver se ugruvali (video)

Mozzart sport 04.03.2020
Sakramento bolji od Vašingtona 133:126. Sakramnto gazi ka plej-pfu, Nagetsi su doživeli nepotreban portaz... Kingsi su predvođeni Bogdanom Bogdanovićem savladali kao domaćini Vašington Vizardse 133:126 i tako zabeležili treću pobedu u nizu… »
Kingsi nastavili pobednički niz, 21 poen Bogdanovića

Kingsi nastavili pobednički niz, 21 poen Bogdanovića

N1 Info 04.03.2020
Košarkaši Sakramento Kingsa savladali su na svom terenu Vašington Vizardse 133:126 i tako zabeležili treću pobedu u nizu. Kingsi su bili fantastični u prve dve četvrtine, pa su na poluvremenu vodili 76:49. U trećoj deonici su Vizardsi preuzeli… »
Kokoškov vodio kingse kroz dramu do trijumfa! Bjelica i Bogdanović u centru pažnje na nestvarnom meču probuđenih…

Kokoškov vodio kingse kroz dramu do trijumfa! Bjelica i Bogdanović u centru pažnje na nestvarnom meču probuđenih…

Sportal blic 04.03.2020
Igor Kokoškov je ostvario prvu pobedu kao NBA trener od vremena kada je radio u Feniks Sansima, i to dramatičnu. Sakramento Kingsi su, uz vrlo zapažene (21 poen) i (šest poena, ali značajan doprinos u drugim aspektima igre), sa 133:126 savladali… »

Vesti dana »