Povezane vesti

Jeca neraspoložena, Ceca sa osmehom: Svetlana Ražnatović i Jelena Karleuša sastale se danas na sudu, u rukama imale istu…

Jeca neraspoložena, Ceca sa osmehom: Svetlana Ražnatović i Jelena Karleuša sastale se danas na sudu, u rukama imale istu…

Večernje novosti 04.03.2020
Karleuša je stigla u sud nesto pre 13 časova, kada je ročište i bilo zakazano. Pevačica je bila u braon kaputu i čizmama na štiklu u istoj boji, dok je na glavi imala maramu i naočare za sunce. Jelena Karleuša (41) i Ceca Ražnatović (46)… »
Obe u rukama nose istu stvar: Ceca i Jelena Karleuša se pojavile na suđenju i jedan detalj je odmah privukao pažnju (video)

Obe u rukama nose istu stvar: Ceca i Jelena Karleuša se pojavile na suđenju i jedan detalj je odmah privukao pažnju (video)

Blic 04.03.2020
Ceca Ražnatović i Jelena Karleuša danas su se pojavile na suđenju u Drugom osnovnom sudu u Beogradu, a tom prilikom obe su ponele isti modni detalj. Ceca je Jelenu tužila povodom tvrdnji jednom dnevnom listu da iza ubistva Zorana Davidovića Ćande… »
Oči u oči: Ceca i Karleuša se će danas sresti, evo šta je razlog

Oči u oči: Ceca i Karleuša se će danas sresti, evo šta je razlog

Blic 04.03.2020
Pevačice Svetlana Ceca Ražnatović i Jelena Karleuša srešće se danas u 13 časova na sudu. Ceca je Jelenu tužila povodom tvrdnji jednom dnevnom listu da iza ubistva Zorana Davidovića Ćande stoji Ražnatovićeva, a nakon toga je JK podnela tužbu… »
Ceca stigla na sud! Pevačice se tuže se zbog izjave o ubistvu! Ovo je izrečeno u sudnici!

Ceca stigla na sud! Pevačice se tuže se zbog izjave o ubistvu! Ovo je izrečeno u sudnici!

Kurir 04.03.2020
Svetlana Ceca Ražnatović stigla je u Drugi osnovni sud u Katanićevoj ulici. Ona se pojavila sva u belom, raspoložena i nasmejana, ali nije htela da daje izjave. Svetlanu će dati iskaz zbog izjave da "psihički stabilna osoba ne može da izjavi da je… »
Ceca o suđenju sa JK: "Ako mi neko ugrozi porodicu, ukalja čast, a ja moram da se pravdam za odvratnosti... ta osoba ne može…

Ceca o suđenju sa JK: "Ako mi neko ugrozi porodicu, ukalja čast, a ja moram da se pravdam za odvratnosti... ta osoba ne može…

Blic 04.03.2020
Ceca Ražnatović i Jelena Karleuša danas su se pojavile na suđenju u Drugom osnovnom sudu u Beogradu. Ceca je Jelenu tužila povodom tvrdnji jednom dnevnom listu da iza ubistva Zorana Davidovića Ćande stoji Ražnatovićeva, a nakon toga je JK podnela… »

Vesti dana »