Povezane vesti
Napao sugradjanku
Jug press 04.03.2020
NIŠ Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu uhapsili su M. R. (1982) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilničko ponašanje. Sumnja se da je on juče na ulici, nakon verbalne rasprave, fizički napao… »
Krali po školi i vrtiću pa uhapšeni
Glas Zapadne Srbije 04.03.2020
Čačak - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku, po nalogu nadležnog tužilaštva, podneli su krivičnu prijavu protiv 21-godišnjeg muškarca i jednog maloletnika iz Čačka, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivična dela teške krađe… »
Krivična prijava protiv maloletnika (17) iz Svilajnca: Sumnja se da je nakon svađe ubo Petra
Telegraf 04.03.2020
Povređeni mladić zbrinut je u Urgentnom centru u Beogradu. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Petrovcu na Mlavi po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Jagodini podneće krivičnu prijavu protiv sedamnaestogodišnjeg mladića iz Svilajnca, zbog… »
Vesti dana »

Uživo zapaljene prostorije SNS i zgrada skupštine u Valjevu Maskirani demonstranti bacali baklje i pirotehniku: Na Novom Beogradu bačen topovski udar na policiju (foto,video)
Blic pre 29 minutajoš 26 povezanih

Moćna Srbija pokazala i Nemačkoj zašto je prvi favorit na Evrobasketu
Nova pre 4 minutajoš 29 povezanih

"Povlačenja iz Donbasa neće biti": Zelenski odbio Putinov i Trampov plan
Blic pre 3 satajoš 103 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 4 satijoš 24 povezane