Povezane vesti
Ministarstvo traži disciplinske mere protiv učenika zbog protesta u Leskovcu
N1 Info 04.03.2020
Ministarstvo prosvete uputilo je dopis direktorima srednjih škola u Leskovcu kako bi se utvrdilo da li su učenici učestvovali na skupu na kojem je grupa mladih protestovala sa namerom da spreči održavanje navodno najavljene Parade ponosa u tom gradu… »
Ministarstvo ispituje učešće srednjoškolaca na protestu
RTV 04.03.2020
BEOGRAD - Ministarstvo prosvete ispituje učešće srednjoškolaca na protestu u Leskovcu, prenosi Radio Slobodna Evropa. Ministarstvo je, naime, uputilo dopis svim direktorima srednjih škola u Leskovcu kako bi se utvrdilo da li su učenici učestvovali na… »
Ministarstvo prosvete Srbije: Ispitujemo učešće srednjoškolaca na protestu u Leskovcu
Slobodna Evropa 04.03.2020
Ministarstvo prosvete Srbije uputilo je dopis svim direktorima srednjih škola u Leskovcu, kako bi se utvrdilo da li su učenici učestvovali na skupu održanom u ponedeljak, 2. marta na kojem je grupa mladih protestovala sa namerom da spreči održavanje… »
Postupak protiv Ministarstva prosvete i škola zbog skupa u Leskovcu
Radio 021 04.03.2020
Zaštitnik građana Zoran Pašalić pokrenuo je postupak protiv Ministarstva prosvete i protiv srednjih škola u Leskovcu, zbog skupa koji je u centru tog grada održan kada je grupa mladih, uglavnom srednjoškolaca, protestovala sa namerom da spreči održavanje… »
Vesti dana »
Trampov mirovni plan za Ukrajinu "pukao"? Zelenski se obratio novinarima i izgovorio ove 3 reči
Telegraf pre 37 minutajoš 11 povezanih
Prijatelji Zapadnog Balkana: Odnos prema Srbiji testira kredibilitet Evropske unije
Beta pre 53 minutajoš 4 povezane
AMSS: Magla i smanjena vidljivost ujutro i uveče, kamioni na prelazu Batrovci čekaju šest sati
N1 Info pre 12 minutajoš 5 povezanih






