Povezane vesti

Ja ovde sedim i nosim kačket, ne znam to: Klop je kratkim odgovorom osramotio novinara!

Ja ovde sedim i nosim kačket, ne znam to: Klop je kratkim odgovorom osramotio novinara!

Hot sport 04.03.2020
Još jednom je Jirgen Klop uspeo da oduševi javnost, ovog puta koletaralna šteta bio je jedan novinar. Liverpul je poražen u FA kupu od Čelsija, nakon toga na obaveznoj konferenciji za medije Klop je dobio pitanje kome možda nije bilo mesto na… »
Klopu dosadila pitanja o korona virusu: Zašto je bitno šta poznate ličnosti misle, zar nije važnije da čujemo reč…

Klopu dosadila pitanja o korona virusu: Zašto je bitno šta poznate ličnosti misle, zar nije važnije da čujemo reč…

Večernje novosti 04.03.2020
Zašto je bitno šta poznate ličnosti imaju da kažu na neku tako ozbiljnu temu. Zašto bi ljudi koji ne znaju ama baš ništa o tome pričali o tome - pita se Nemac. Liverpul je ispao iz FA kupa posle poraza od Čelsija, ali konferencija za medije posle… »
Klop se baš iznervirao! "Šta ja znam o tome, zašto je moje mišljenje važno?!" /video/

Klop se baš iznervirao! "Šta ja znam o tome, zašto je moje mišljenje važno?!" /video/

Sportal blic 04.03.2020
Trener fudbalera Liverpula, Jirgen Klop, prilično se iznervirao na konferenciji za štampu. Međutim, razlog za nervozu nije bio drugi uzastopni poraz, ovoga puta , što je bio treći izgubljeni meč u poslednja četiri nastupa, uz samo tri data i osam… »
Klop realno: Primamo previše golova, nikome ne treba da bude žao zbog nas, ovo nema veze sa sudbinom

Klop realno: Primamo previše golova, nikome ne treba da bude žao zbog nas, ovo nema veze sa sudbinom

Mozzart sport 04.03.2020
“Politika? Korona virus? Zašto mene pitate? Ja ovde sedim, nosim kačket i imam loše negovanu bradu”. Liverpul se ove sezone pozdravio sa triplom krunom, Čelsi mu je došao glave u FA Kupu. Posle poraza od Atletiko Madrida u Ligi šampiona, te… »
FA kup: Čelsi eliminisao Liverpul, Klopova mašinerija u krizi

FA kup: Čelsi eliminisao Liverpul, Klopova mašinerija u krizi

Večernje novosti 03.03.2020
Fudbaleri Čelsija pobedom protiv Liverpula na Stamford Bridžu rezultatom 2:0 plasirali su se u četvrtfinale engleskog FA kupa. Fudbaleri Čelsija pobedom protiv Liverpula na Stamford Bridžu rezultatom 2:0 plasirali su se u četvrtfinale engleskog FA… »

Vesti dana »