Povezane vesti
Erdogan: Evropa nije dala nikakvu konkretnu ponudu
N1 Info 04.03.2020
Kabinet turskog predsednika Redžepa Tajipa Erdogana objavio je da predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel nije dao nikakvu konkretnu ponudu na današnjem sastanku o rešavanju problema sa više hiljada migranata koji pokušavaju da uđu u Grčku i… »
Ankara: Predsednik Saveta EU nije ništa konkretno ponudio
Slobodna Evropa 04.03.2020
Predsednik Evropskog savjeta Šarl Mišel nije dao nikakvu konkretnu ponudu na sastanku za rešavanje problema sa više hiljada migranata koji pokušavaju da uđu u Grčku i Bugarsku, saopšteno je danas iz kancelarije turskog predsednika Redžepa Tajipa… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi u Novom Sadu noćas blokirali zgradu Skupštine grada, zovu građane da im se pridruže, policija reagovala (VIDEO, FOTO)
Danas pre 18 minutajoš 4 povezane

(VIDEO) Interventna policija pendrecima tukla novosadske studente koji su oko ponoći blokirali Skupštinu grada
N1 Info pre 48 minutajoš 4 povezane

„Korupcija ubija“: Tuga i bes u Kočanima nakon tragedije, na udaru revoltiranih građana nekretnine vlasnika diskoteke u kojoj je izbio požar
Danas pre 11 satijoš 7 povezanih

Dačić: Srpska policija nikada u svojoj istoriji nije koristila nezakonita sredstva, pa ni 15. marta
Danas pre 8 satijoš 2 povezane