Povezane vesti
Svi na ovu stranu: Neshvatljiva tolika borba za notare
RTK 04.03.2020
Nakon raspisivanja lokalnih izbora, u našu redakciju stiglo je i saopštenje izbornog štaba „Svi na ovu stranu“ u kome se, između ostalog podseća da overu potpisa za kandidaturu vrše isključivo notari, a u našem gradu postoje samo četiri kancelarije… »
„Svi na ovu stranu“: Pritisak SNS na notare u Kragujevcu da dobije prednost
Danas 04.03.2020
Lista za lokalne izbore „Svi na ovu stranu“, koju predvodi bivši gradonačelnik Kragujevca Veroljub Stevanović, saopštila je da je Srpska napredna stranka (SNS) izvršila pritisak na sva četiri kancelarije notara u Kragujevcu, da daju prednost overavanju… »
Vesti dana »

Poginula 21 osoba, među njima i devojčica (10): Školski autobus prešao u suprotnu traku, pa sleteo u jarak: Užas u Keniji (foto)
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Tramp upravo potvrdio Evo kad će se i gde sastati sa Putinom (foto/VIDEO)
Alo pre 1 satjoš 2 povezane

"Sastajem se s Putinom vrlo brzo, Zelenski neka se spremi da potpiše": Tramp upravo najavio razmenu teritorija: "Lokacija će mnoge usrećiti"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Vozači sa probnom dozvolom ne mogu da voze svaki automobil: Ovo je spisak dozvoljenih, a ko krši pravilo, kazne idu do 80.000 dinara
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Tenzije na severu Kosova: Jednoj osobi pritvor zbog pretnji tokom Džez festivala, druga puštena uz izrečenu kaznu
Blic pre 4 satijoš 1 povezana