Povezane vesti

Zvezdan Terzić: Bio bih zadovoljan i Ligom Evrope, Deki me oduševio!

Zvezdan Terzić: Bio bih zadovoljan i Ligom Evrope, Deki me oduševio!

Mondo 04.03.2020
"Ne znam da li ću dočekati izgradnju stadiona na ovoj poziciji u Zvezdi jer su ovde uvek trusna vremena", poručio je generalni direktor Crvene zvezde. "Ne znam da li ću dočekati izgradnju stadiona na ovoj poziciji u Zvezdi jer su ovde uvek trusna… »
Terzić: Ne znam da li ću dočekati izgradnju stadiona na ovoj poziciji

Terzić: Ne znam da li ću dočekati izgradnju stadiona na ovoj poziciji

Telegraf 04.03.2020
Direktor Zvezde dao intervju klupsoj televiziji. Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić gostovao je na klupskoj televiziji povodom proslave 75. rođendana najtrofejnijeg srpskog tima! Tom prilikom Terzić je govorio o nekim budućim planovima… »
Staša je najsjajnije zasijala na rođendanu Crvene zvezde: Ona je nova zvezda crveno-bele porodice

Staša je najsjajnije zasijala na rođendanu Crvene zvezde: Ona je nova zvezda crveno-bele porodice

Telegraf 04.03.2020
Staša Veić je najbolja sportiskinja Sportskog društva Crvena zvezda za 2019. godinu. Sportsko društvo Crvena zvezda proslavila je 75. rođendan, a tom prilikom su tradicionalno podeljene nagrade za najbolje sportiste i klubove crveno-bele porodice u… »
Terzić: Zvezda je simbol srpskog naroda, LŠ će biti upisana zlatnim slovima u istoriji kluba!

Terzić: Zvezda je simbol srpskog naroda, LŠ će biti upisana zlatnim slovima u istoriji kluba!

Telegraf 04.03.2020
Fudbalski klub crveno-belih proglašen je za najbolji u okviru Sportskog društva Crvene zvezde. FK Crvena zvezda je najbolji klub Sportskog društva Crvene zvezde za 2019. godinu. U tradicionalnom izboru, koji se održava svake godine na rođendan kluba… »

Vesti dana »